TopStar

1. února 2018 10:35

Nicole Kidman si libuje ve hmyzu! Herečka suverénně hltala cvrčky

V americké show ‚‚Survivor“ by přežil málokdo. Dvěma hollywoodským hvězdám by se to ale podařilo, Angelině Jolie a Nicole Kidman. Obě herečky mají tu výhodu, že milují jídlo a to jakékoli. O lásce Angeliny k broukům jsme se dověděli už dávno, teď malé potvory ale v přímém přenosu snědla i Kidman. A jak to vypadalo?

Herečka Nicole Kidman má mnoho skrytých talentů a nedávno nám předvedla jeden z nich, a to díky rubrice ‚‚Divadlo skrytých talentů“, která existuje na stránkách časopisu Vanity Fair. Jak tomu tak bývá, této rubriky se musí zúčastnit každý, kdo je na titulní straně vydání časopisu. V minulosti se svými talenty pochlubila třeba Oprah Winfrey (vyčistila koberec od psích ‚‚nedorozumění“) nebo Tom Hanks. Právě Nicole si vysloužila únorovou titulku a předvedla jedno z nejzajímavějších vystoupení vůbec.

Nicole měla na natáčení 2 minuty a za krátkou dobu stačila ochutnat hned někollik delikates. Osmažené cvrčky, kobylky a moučné červy. Při ochutnávce pronesla: ‚‚Mouční červi chutnají jako ovoce. Cvrčci zas jako chlupaté ořechy. A housenky? Ty jsou fantastické! Všem doporučuji.“ Herečka také zmínila, že ve světě jí hmyz kolem 2 miliard lidí a ona je pouze jednou z nich.

Kromě Nicole vystoupily pro Vanity Fair i herečky Jennifer Lawrence, která byla úžasným mimem, Rachel Weisz, která umí rozlišit jakékoli druhy a ročníky jablek, či Helen Mirren, které nejsou cizí pomůcky k jízdě na koni.


Přečtěte si také