TopStar

11. února 2019 15:59

Tereza Šulcová

Nicole Kidman zakázala svým dcerám zhlédnout svůj nový film

Herečka Nicole Kidman se svěřila, že zakázala svým nejmladším dcerám sledovat její nejnovější film Destroyer, kde si zahrála psychicky narušenou policistku.

Nicole Kidman má celkem čtyři děti. Nejstarší Isabella (26) je již vdanou kosmetičkou. Druhým nejstarším je syn Connor (24), který jde v matčiných stopách a věnuje se herectví. Sunday (10) je druhá nejmladší dcera, ke které se vztahuje tento zákaz, včetně osmileté Faith. Právě nejmladším dvěma dcerám zakázala zhlédnout její nový film, který šel koncem roku 2018 do kin.

Destroyer šel do kin 25. prosince 2018 a diváci byli ohromeni, když viděli herečku se samopalem v ruce. Jedná se o drama akční trhák, kde držitelka Oscara ukázala svůj herecký talent, když bojovala proti zločincům. Herečka uvedla, že nechce, aby její dcery tento film viděly, protože je to velmi drastický snímek, kde vyplouvá na povrch umučená duše policistky.

„Je to velmi drsný a troufám si říct i přesvědčivý film,“ řekla jednapadesátiletá hvězda. „Je to první snímek, který mě opravdu ovlivnil. Budu hrát klidně celý den, týden nebo i dva týdny v kuse, pokud v projekt věřím, a to se tady stalo,“ pokračuje hvězda.

V kinech momentálně běží akční scifi film Aquaman, kde si tato blondýnka zahrála královnu Atlantidy a matku Aquamana Atlannu. Na tento film se naopak dívky mohou podívat, jelikož se jedná o dobrodružný fantasy film, který nemůže diváky nějak negativně ovlivnit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také