TopStar

21. února 2014 11:00

Dagmar Dandová

Nikol Moravcová v šoku: Pronásledují ji ponožky a silonky

Moderátorka a modelka Nikol Moravcová vede s kamarádkami módní blog, kde se snaží bojovat proti nudě a šedi v oblékání Čechů. Jak se jí to daří?

„U mužů mi nejvíc vadí poncle v sanclíc ( ponožky v sandálech pozn red.) a u holek silonky v otevřených lodičkách. Celkově mám na silonky nějakou averzi, asi to bude jejich životností,“ smála se Nikol, která má opravdu velký šatník.

„Nejoblíbenější kousek, který doma mám, je ale překvapivě flanelové pyžámko s motýlkama. Ne, vážně, většinou to bývá ten nejnovější úlovek, takže teď je to například nová černá tepláková mikina,“ přiznala modelka.

„Ale jsem stoprocentní botomanka, takže mám byt plný lodiček všech druhů, barev i stylů. Taky mám hodně sáček a topů,“ vyjmenovala Nikol, která s modelkou Míšou Štoudkovou, herečkou Nikol Kouklovou a stylistkou Kristýnou Poliček věnuje několik hodin denně módnímu blogu BlogesRobes.

„Každý den radíme a dáváme osobni tipy z oblasti beauty a fashion. Testujeme produkty, služby, značky... Chodíme na přehlídky, party, prezentace, a je to takovej fulltime job, protože na tom trávím, až patnáct hodin denně."

Jako modelku ji ale také často řeší různá módní policie.

„Vždycky záleží na tom, která „policie“, a jakým způsobem. Většinou chválí, a když ne, tak mají většinou pravdu. Ale moc to neřeším, čtu to spíš ze zvědavosti. Je to nejlepší zrcadlo," myslí si Nikol.

Bulvár nejde brát vážně. Naštěstí v mém okolí není tolik lidí, co by to četli nebo řešili,“ řekla modelka a nás hned zajímalo, co nejzajímavějšího si o sobě přečetla.

„Nejhorší bylo moje jméno pod fotkou nějaké cizí paní, která měla nevkusný model a hnědé vlasy,“ dodala Nikol Moravcová, která bude mít na podzim premiéru filmu Topmodelky s. r. o. Ve snímku bude hrát pochopitelně topmodelku.

-dad-

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také