TopStar

18. listopadu 2013 16:30

Dagmar Dandová

Nikol z Vily VV: S Thomasem se smířila. Na co podle ní doplatil?

ExVyVolená Nikol Trojanová, která se připravuje na natáčení klipu se Sámerem Issou, se přišla podívat na Duel Vladka s Honzíkem, kde potkala své bývalé kolegy z Vily. A měla z toho docela rozpačité pocity. Thomase, s kterým se v soutěži hodně hádala, ale viděla vlastně ráda.

„Thomas je hodnej kluk, kterému jeho strategie ve Vile prostě moc nevyšla. Když byl se Zdeňkou, choval se úplně jinak než bez ní. Když Zdena vypadla, najednou z něj byl super kluk, se kterým se dalo normálně bavit. Ale když byl s ní, choval se trochu jako blbec,“ zamyslela se Nikol.

“Hned od začátku mi bylo jasné, že to mezi nimi nemůže nikdy vyjít,“ dodala Trojanová..

Jiné vztahy má Nikol s Jafarem, který ji v soutěži vyřadil, a který se také přišel podívat na páteční Duel.

„Když jsem šla do souboje se Zdeňkou, vůbec jsem netušila, jak na tom jsem. Když jsem vyhrála, hrozně mě to nabilo novou energií. A pak, když jsem šla do Duelu s Jafarem, docela jsem si věřila. Ale prohrála jsem, no…“ zesmutněla Nikol při vzpomínce.

„Jafar není špatný člověk. Když se potkáme, pozdravíme se, ale nemáme si jinak o čem povídat. Každý jsme úplně jiný a přátelé z nás asi nikdy nebudou,“ uvedla Trojanová.

Nikol se teď hlavně soustředí na kariéru moderátorky a pilně studuje. „Chodím k paní profesorce na hodiny správného mluvení a doufám, že až přijde ta správná příležitost, budu připravená,“ smála se neVyVolená Nikol.

Sledujte VyVolené online ZDE

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také