TopStar

25. srpna 2014 14:50

Táňa Sáblíková

No to snad ne. Ceny MTV vyhrál klip, ze kterého si celý svět dělá srandu

V noci na pondělí byly v americké Kalifornii předány ceny MTV za nejlepší hudební videoklipy v jednotlivých kategoriích. A cenu za nejlepší videoklip roku si odnesla momentálně nejkontroverznější zpěvačka dnešní doby Miley Cyrus! Z jejího vítězného klipu si celý rok svět dělá legraci. O tom to JE.

Videoklip k písni Wrecking Ball, ve kterém se houpá nahá na demoliční kouli, zná úplně každý. Tento videoklip vyvolal u diváků takovou odezvu, že okamžitě začaly vznikat parodie a na Miley se snesla vlna kritiky! Nyní ale všem svým odpůrcům vytřela zrak!

Dalšími oceněnými byla zpěvačka Katy Perry za nejlepší ženské video za píseň Dark Horse, Ariana Grande s Iggy Azaleou za píseň Problem v kategorii nejlepší popové video. V opačné kategorii, nejlepší mužské video, zazářil Ed Sheeran s Pharrellem Williamsem za píseň Sing.

A kdo další si odnesl stříbrnou sošku? Objev loňského roku zpěvačka Lorde za nejlepší rockové video, skupina Fifth Harmony v kategorii MTV Artist to watch, chlapecký boyband 5 Seconds of Summer za nejlepší video s příběhem, Drake a Majid Jordan za nejlepší hiphopové video nebo Zedd s Hayley Williamsem jako nejlepší klubové video.

Vítězům samozřejmě gratulujeme!

A co jsme o Miley Cyrus ještě napsali? Tady je výběr!


Přečtěte si také