TopStar

23. ledna 2014 06:50

Dagmar Dandová

Noide, styď se! Polil Basikovou olejem

Exmanžel Lucie Bílé Václav Noid Bárta se vrhnul na Báru Basikovou a na hlavu jí vylil litr oleje s uhlím. A co na to chudák zpěvačka? Ani nehlesla. Chuligán Noid to dokonce ještě natáčel.

Naštěstí to nebyla spontánní provokace, ale plánovaná akce. Noid se dal totiž na režii a vzal si do parády klip k nové písni Basikové Věštec. Celý ho realizoval, přišel s námětem, natočil ho a stoupnul si i za kameru.

"Příběh mě napadl jednoho dne cestou do divadla. Najednou jsem měl pocit, že se na mě ze všech stran valí odpudivá černá hmota v podobě negativních informací z TV, rádia, internetu. To mě dovedlo k zamyšlení, že přece neustálý přísun negativních emocí musí v člověku něco vyvolat…," zamyslel se Noid.

"S Bárou se pracovalo jako vždy skvěle. Nechala si na hlavu vylít litr oleje s uhlím a ani nehlesla. Je to úžasná profesionálka, ale hlavně skvělá ženská!“ dodal.

A Basiková si také nemůže práci s Noidem vynachválit: „Moc se mi líbí Vaškovo obrazové a režijní pojetí, které pochopitelně skvěle koresponduje s hudbou a textem. Opět si spolu výborně rozumíme."

Zpěvačka se také stala patronkou 3. ročníku charitativního projektu Nový život díky plastice, který podporuje lidi s výrazným životní handicapem: "V rámci této akce pořádám 15. dubna benefiční koncert se svou kapelou a mými hosty v Lucerna Music Baru," pozvala všechny své fanoušky Bára Basiková.

Mrkněte se na nový klip s názvem Věštec:

-d-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také