TopStar

2. října 2014 15:20

Táňa Sáblíková

Nora Mojsejová bude po třinácti měsících opět dýchat čerstvý vzduch! Co ji venku čeká?

Slovenská podnikatelka Nora Mojsejová toho má za sebou již dost, z uznávané milionářky spadla až na úplné dno, když byla v září 2013 zatčena a umístěna v košické věznici. Tam byla držena více jak rok, soud se obával z ovlivňování svědků. Nyní ale Nora může konečně vyjít na svobodu…

Rozhodnutí o svém propuštění uvítala nadšeně, a to i přes to, že státní zástupce se při druhém osvobozujícím rozsudku okamžitě odvolal. Pro Noru to ale nebude zrovna návrat se vší parádou. Za rok vazby se totiž změnila nejen ona, ale také její okolí a podmínky, do kterých se vrací.

1. Úbytek na váze

Blonďatá milionářka byla vždy žena krev a mléko s kily navíc, nyní ale z vězení vyjde štíhlá černovláska, kterou by téměř nikdo nepoznal. Je tedy vidět, že vězeňská strava na ni měla pozitivní účinek, takže jestli si chce udržet štíhlou postavu, měla by u ní zůstat!

2. Peníze

Nora bude muset za něco žít, otázkou však je, jestli bude mít za co! V lednu dokonce prohlašovala, že nemá žádné peníze. „Na základě toho, že jsem ve vyšetřovací vazbě, jsem přišla o měsíční příjem, a proto u mě nastala nepříznivá finanční situace. Nemám k dispozici žádné finanční prostředky a nevlastním ani žádný hmotný majetek,“ tvrdila Nora.

3. Bydlení

A protože prý nemá žádný hmotný majetek, je otázkou, kam půjde bydlet! Její dům i butik, který vlastnila, byl totiž prodán v dražbě! Nora tak nemá ani střechu nad hlavou a nemůže se uchýlit ani ke svému exmanželovi Braňovi. Ten je podle informací slovenských novin v psychiatrické léčebně, nejspíše kvůli alkoholu, se kterým měl již v minulosti problémy.

4. Oblečení

Slovenská exmilionářka bude mít problém i se svým šatníkem, díky úbytku na váze si bude muset pořizovat celou novou garderobu. Je tedy otázkou, kde bude nakupovat, když prý nemá žádné peníze… Že by vyrazila do second handů? To asi těžko…

5. Přátelé

Nora se nemůže příliš spoléhat ani na své přátele, ti ji u soudu potopili a to nejspíš Slovenka nevydýchá. Bude mít vůbec o koho se opřít? Nejspíš moc ne!

Jak se se všemi strastmi vypořádá, se uvidí již v pátek 3. 10. 2014, kdy vyjde branami košického vězení do světa…

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky finance majetek vazba

Přečtěte si také