TopStar

22. listopadu 2018 08:00

Tereza Šulcová

NOVÉ FOTKY: Brad Pitt se ukázal v Číně a vypadal famózně!

Jeden z nejpopulárnějších herců Brad Pitt dorazil do Pekingu na promo akci švýcarských hodinek. V příštím roce se můžeme na hollywoodskou hvězdu těšit v novém filmu od režiséra Quentina Tarantina.

Filmová hvězda Brad Pitt se ukázala na červeném koberci v Pekingu v Číně při příležitosti reklamní kampaně luxusních švýcarských hodinek Breitling. Herec je jeden z hlavních propagátorů této značky v různých reklamních spotech. Hollywoodská hvězda měla na sobě skvěle padnoucí černý oblek, který byl doplněn černým motýlkem a bílou košilí.

Čtyřiapadesátiletý idol ženských srdcí momentálně natáčí nový film pod vedením režiséra Quentina Tarantina, se kterým již spolupracoval ve filmu Hanebný pancharti (2009). Nový americký film se jmenuje Kdysi dávno v Hollywoodu a bude uveden do kin 9. srpna 2019, u příležitosti 50. výročí smrti Sharon Tateové.

Film se tedy bude točit kolem vražd Mansonovy rodiny. Zajímavostí je, že je natáčen podle skutečných historických událostí, kdy herci budou hrát skutečné postavy. Jde o první film v Tarantinově historii, který je založený na skutečných událostech. Hlavní roli si zahraje zmiňovaný Brad Pitt po boku herce Leonarda DiCapria, který se proslavil zejména rolí Jacka ve filmu Titanic (1997).

Režisér se svěřil, že psaním scénaře strávil 5 let. Oba herci již s Tarantinem natáčeli. Brad v již zmiňovaném filmu Hanebný pancharti (2009), Leonardo si s ním zahrál ve filmu Nespoutaný Django (2012).

Sdílejte článek
Štítky Brad Pitt Leonardo DiCaprio

Přečtěte si také