TopStar

19. listopadu 2018 10:40

Tereza Šulcová

NOVÉ FOTKY: Rami Malek se ukázal se svou přítelkyní Lucy Boynton v Los Angeles

Rami Malek se ukázal se svou přítelkyní Lucy Boynton na slavnostním předávání cen Governors Awards v Los Angeles, kde reprezentovali film Bohemian Rhapsody.

Rami Malek (37) a Lucy Boyton (24) se do sebe zamilovali během natáčení filmu „Bohemian Rhapsody“, což bylo vidět i na předávání cen Governors Awards v Los Angeles, kde ze sebe nespustili oči. Lucy, která ve filmu hraje Freddieho bývalou snoubenku Mary Austinovou, si na předávání cen vzala červené šaty od módní značky Rodarte. K šatům bez ramínek si vzala boty od francouzského návrháře Rogera Viviera.

Rami měl na sobě elegantní černý oblek od Givenchy s hodinkami od Montblanc. Pózoval na fotografiích kolem přítelkyně Lucy a fanoušci byli nadšeni z jejich lásky i mimo filmové plátno. Rami nedávno prohlásil v časopisu New Yorker, že během natáčení filmu musel mít speciální zubní protézu, která připomínala předkus jako měl Freddie. Zubní protézu si schoval jako vzpomínku z natáčení, svěřil se vydání.

Malek nosil speciální zubní protézu, aby napodoboval Freddieho předkus a musel se s protézou naučit zpívat a mluvit. Ve skutečnosti bylo dobře, že si Freddie Mercury zuby nikdy za svůj život nenechal opravit, protože by neměl tak široký vokální rozsah. Na otázku, proč si zuby nechce narovnat odpovídal médiím, že není důvod si je opravovat. „Vždyť jsou zdravý, tak proč bych si je měl trhat,“ odpovídal Freddie médiím. Bál se totiž, že by mu operace změnila hlas.

Freddieho skutečné jméno bylo Farokh Bulsara. Narodil se na Zanzibaru a vzdělával se v Indii. Rodina se přistěhovala do Anglie, když byl teenager. A tam se zrodil Freddie Mercury, který dobyl celý svět.

Sdílejte článek

Přečtěte si také