TopStar

25. března 2019 10:37

Tereza Šulcová

Nový film: Jennifer Lopez změnila zaměstnání, ode dneška je striptérkou u tyče!

Zpěvačka a herečka Jennifer Lopez se připravuje na svou novou roli ve filmu Hustlers. Na tuto roli se musela poctivě připravovat u taneční tyče, jelikož si zahraje striptérku! Musela podstoupit i dietu, aby vynikla její krásná postava, kterou jí kde kdo může závidět. Co na to její budoucí manžel?

Herečka kvůli roli podstoupila desetidenní výzvu, kdy musela úplně omezit cukr a pečivo. V této výzvě ji podporoval i její snoubenec Alex Rodriguez, který včera na svůj Instagram zveřejnil, jak moc se na připravovaný film těší.

„Tato krásná žena začíná natáčet svůj nový film Hustlers. Nebudu prozrazovat detaily, ale máte se na co těšit. JLo si zahraje úplně jinou osobu, než kterou ve skutečnosti je! Jsem zvědav, jak se s tím popere,“ napsal na sociální síť.

„Pracuje poslední dobou velmi tvrdě, jsem rád, že jsme teď měli menší pauzu, než jsme se pustili do dalších projektů. Pokračuj lásko v tom co děláš a inspiruj nás všechny,“ dodal. Alex požádal zpěvačku 9. března o ruku a zásnuby si užili na Bahamách.

Jennifer zveřejnila na sociální síti koncem února video, kde tančí u tyče pole dance spolu s trenérkou. Ve filmu se tak můžeme těšit na Jennifer jako na striptérku v mini kraťáskách. Spolu s ní se ve filmu objeví i Cardi B.

Sdílejte článek

Přečtěte si také