TopStar

14. března 2019 15:00

Tereza Šulcová

Zásnubní fotografie jsou venku! Snoubenec Jennifer Lopez čelí obvinění z nevěry!

Snoubenec Jennifer Lopez zveřejnil na svém Instagramu sérií fotografií, kde si klekl na koleno, aby požádal zpěvačku o ruku! Snímky zveřejnil chvíli poté, co byl obviněn z podvádění. Jak to tedy je?

Jose Canseco, který s ním kdysi hrál za New York Yankees, obvinil Alexe z nevěry. „Chudák, ona ani netuší, co je vlastně zač. Alex Rodriguez by měl přestat být ku*evníkem a přestat zahýbat Jennifer Lopez,“ napsal v pondělí dopoledne na Twitter jako reakci na sledování reality show World Of Dance, kde zpěvačka vystupovala.

„Podváděl ji 5 měsíců zpět s jeho bývalou ženou Jessicou Sekely. Byl jsem s ním zrovna, když své bývalé manželce zavolal. Jsem ochoten zveřejnit nahrávku z diktafonu jako důkaz, aby bylo všem jasné, že má obvinění jsou oprávněná,“ dodal jeho bývalý spoluhráč.

Zároveň mu nabídl utkat se v boxerském zápase, aby dokázal, že má pravdu. Jose se rozvedl s manželkou v roce 1999 po třech letech manželství. Dvojice na toto šokující obvinění nereaguje.

Zásnubní fotografie ovšem sklízí jednu chválu za druhou. Překvapená Lopez je štěstím bez sebe. Dvojice si řekla své ANO na Bahamách.

Sdílejte článek

Přečtěte si také