TopStar

13. ledna 2018 08:30

Nový objev! Věčně smutný Keanu Reeves si užíval večer po boku malířky

Třiapadesátiletý herec Keanu Reeves je sice jedním z nejslavnějších hollywoodských jmen, i přesto je to stydlín a do svého soukromí jen tak někoho nahlédnout nenechá. Právě proto se velmi zřídka objevuje v médiích i na veřejnosti. Novináři se tak musí pořádně snažit, aby o herci něco zjistili. Před pár dny ale paparazziové uspěli a odchytili Keanu po boku jisté malířky v jeho automobilu. O koho tedy šlo?

Keanova společnice byla Alexandra Grant, malířka, se kterou Reeves spolupracoval na svých knihách ‚‚Ode To Happiness“ a ‚‚Shadows“. Společně povečeřeli v útulné italské restauraci Los Angeles. Když ze zařízení odcházeli, na Keanu se nalepila masa fanoušků, se kterými si herec popovídal a dokonce jim věnoval autogramy. Keanu vypadá většinou na veřejnosti smutně, a to i na těch nejvelkolepějších událostech. V ten osudový večer se ale usmíval od ucha k uchu, v autě se dvojice dlouho smála a o něčem hlasitě spekulovala.

O soukromém životu Reevese ani Grant informace nejsou, podle sociálních sítí to ale vypadá, že Alexandra je nejen hercovou ilustrátorkou, ale i velmi blízkou přítelkyní, pár tráví mnoho času společně. V jakém slova smyslu je tedy originální malířka Keanovou přítelkyní?

V roce 1999 potkala Reevese a jeho tehdejší přítelkyni Jennifer Syme tragédie. Pár přišel o dítě a o 2 roky později zahynula sama Syme v autohavárii. Poté byl Reeves vídán s hollywoodskou herečkou Charlize Theron a spekulovalo se o jejich vztahu, ale informace nebyly nikdy potvrzené.

Roku 2014 se Keanu v rozhovoru pro The Telegraph přiznal, že se ze smrti své lásky stále nevzpamatoval: ‚‚Byl jsem na natáčení v Londýně, když mi má přítelkyně Jennifer zavolala a plakala tak silně, že jsem jí stěží rozuměl. Zbývalo jen pár dnů do porodu naší holčičky Avy, už jsme měli i jméno. Na jednom z rentgenů ale lékař Jennifer řekl, že naše maličká zemřela... A za 16 měsíců zemřela i Jennifer. Tehdy mě zachránila jen práce.“

Před 3 lety měl Reeves naději založit rodinu: ‚‚Zlost a samotu střídá naděje a vize budoucnosti. Třeba já doufám v lásku a založení rodiny,“ nechal se herec slyšet. Z rozhovoru roku 2017 ale jeho slova už tolik pozitivní nejsou: ‚‚Už je příliš pozdě. Je konec. Žádné děti mít nebudu.“

V nový vztah herec ale stále doufá a na lásku věří. ‚‚V duši jsem romantik, ale ještě nikdy jsem si nepronajal letadlo, které by na nebi namalovalo nějaký nápis jako 'Miluji tě!' Jednou jsem to udělat chtěl, ale nevyšlo to. Čekám na to a věřím, že se mi to jednou podaří! Milovat je krásné,“ nechává se slyšet hlavní hrdina snímku ‚‚Matrix“.

Keanu je celkově skromný muž. Nikdy neměl vlastní ochranku a pomocníky, uklízí si vždy sám, věci kupuje na blešácích, jezdí metrem a svůj první dům koupil ve věku 40 let. No povězte dámy, která z vás by ho nechtěla?

Sdílejte článek

Přečtěte si také