TopStar

31. května 2019 11:00

Markéta Škorňová

Nový vztah Nikol Štíbrové? Spekulace kvůli botám!

No jo, popularita není vždycky jenom med. O nějakém soukromí se slavným může jen zdát a mnohdy nemají klid ani v cizině. Své o tom ví i Nikol Štíbrová, která si vyrazila na výlet do Paříže. A dost možná tam s ní byl nějaký muž! Jestli se jedná o novou lásku, kamaráda, či kamarádku s opravdu velkýma nohama, herečka a influencerka tají. Fanoušci jí však nyní nedají pokoj.

Paříž je městem zamilovaných. Jestli byl tohle důvod, proč si ji Nikol vybrala pro svůj poslední výlet, zůstává tajemstvím, stejně jako osoba, která jí dělala společnost.

O herečce se ví, že zhruba před rokem ukončila vztah s otcem malého Mathiase a od té doby se na veřejnosti s žádným mužem kromě svého synka neukázala.

Teď je tady ale Paříž a fotografie, kterou Nikol zveřejnila na svém Instagramu, kde ji sleduje neuvěřitelných 376 tisíc lidí. Na černobílé fotce je zachycena populární Eiffelova věž, ale také dva páry bot. Jedny patří herečce, otázkou však zůstává, kdo je majitelem druhých - o několik čísel větších - bot.

Pod fotkou se strhla vlna komentářů a spekulací, kdo by mohl tajemný společník být. Nikol si ale toto tajemství nechává pro sebe. Kdo ví, třeba byla na výletě se svým bývalým partnerem Martinem Kynclem, se kterým mají i po rozchodu stále skvělé vztahy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také