TopStar

11. listopadu 2013 14:17

Občan Jan Filipenský alias Jafar: Chci z Vily vytěžit co nejvíc

Jan Filipenský (řečený Jafar) je z Vily déle než týden a jeho život se jen zdánlivě vrátil do bývalých kolejí. Své přítelkyni musel mnohé vysvětlovat prakticky hned ve dveřích.

"Nechci přesně uvádět, co jsme řešili, ale že jsme toho měli k řešení z jejího pohledu docela dost, to nepopírám. Je to sice řečeno s nadsázkou, že jsem dostal kartáč hned ve dveřích, ale tak úplně daleko od pravdy to není (úsměv). Podařilo se mi ale vysvětlit přítelkyni, že optika zvenčí a optika uvnitř Vily se hodně liší. Jsme v pohodě."

Máte hodně pracovních nabídek? Ve čtvrtek se objevíte na Primě v cyklu Křižovatky života...

To je pravda. Jsem za každou příležitost rád, ale zatím jich není tolik, kolik bych jich čekal. Šel jsem do Vily především proto, abych se zviditelnil kvůli profesi, a tak doufám, že se to ještě nějak výrazněji pohne kupředu. Nejvíc rád bych byl za nabídky herecké, případně kaskadérské, ale je pravda, že mám hodně široký záběr aktivit, které jdou i před produkci akcí, promo a tak dále. Musím se ohánět. Veliký Jafar potřebuje jíst (úsměv).

TIP PRIMA-STYLE.cz: Sledujte Křižovatky života 14. listopadu s Jafarem ve čtvrtek na Primě od 21.35 hod.

Podíváte se po odchodu z Vily na VyVolené?

Občas se kouknu. A kolikrát se jen divím, co všechno se tam děje. Některé věci jsem snášel hodně špatně. Třeba když Eva četla můj soukromý dopis pro ni veřejně na kamery a tím prokazatelně porušila listovní tajemství, a navíc ještě některé pasáže vynechala. To se mě dotklo opravdu hodně moc.

Máte přítelkyni, prozradíte nám o ní nějaké podrobnosti? Třeba křestní jméno...

Ani křestní jméno, nezlobte se. To je taková dohoda mezi námi a vlastně i úkol pro média. Bojovka, dá se říct. Nikde se neskrýváme a když nás vyfotí, tak nás vyfotí. Můžu vám ale říct, že spolu chodíme dva roky a já si toho vztahu hodně považuju už proto, že je na moje poměry nebývale dlouhý. Doufám, že nám to vydrží.

Jaký největší nesmysl se o vás během vašeho pobytu objevil v médiích?

Naprosté lži o mých údajných sexuálních choutkách, které byly totálně vycucané z prstu. A pak se taky někde psalo, že mi je padesát. Je mi čtyřicet!

VSTUPTE DO VILY TUDY a podívejte se, co se tam právě děje prostřednictvím našich kamer.

FOTOGALERIE "The Best of Jafar":

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také