TopStar

7. listopadu 2013 12:40

Dagmar Dandová

Zdeničko, víš vůbec, co je ten chlap zač?

Silikonová neVyVolená Zdeňka Soušková se po odchodu z Vily ukazuje s pozoruhodnými typy mužů. A ti jsou mezi sebou navíc zvláštně provázaní.

Zdeňka se momentálně na veřejnosti chlubí se svým údajným přítelem, fešákem Michalem Š.

Ještě předtím se ale ukázala v bazénu s jiným mužem: Nechala si osahávat své silikony Pavlem V. A redakci se vzápětí začali ozývat přátelé z okruhu jeho známých, kteří tvrdili, že Pavel má přítele, s kterým strávil dokonce romantickou dovolenou v Tunisku a po boku Zdeňky se chce prý jenom zviditelnit. Jeho údajný přítel (shodou okolností také Michal) je z dané situace prý velmi roztrpčený, protože do vztahu investoval nejen city, ale i mnohem víc…

Muž, který se vídá se Zdeňkou teď, Michal Š., je shodou okolností také dobrým známým Pavla V. a dokonce se všichni společně fotí na Facebook. Aby tam nebylo málo metrosexuálů, přibrali do party dalšího podobného týpka, a to Gina, který zase tvrdí, že chodí s exVyVolenou Nikol Trojanovou.

No hlavně, jestli v tom všem má pořádek Zdenička…

To jsme tedy zvědaví, jak tenhle nový „seriál“ bude pokračovat a komu se Zdeňka pokusí pověsit na krk třeba příští týden. Thomas to nebude. Ten o ní nechce ani mluvit, ani slyšet a užívá si nový vztah.

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také