TopStar

8. června 2015 11:36

Petr Cífka

ODHALENO! Levák Bob letos konečně zabije Barta Simpsona! Co bude dál?

Po čtvrtstoletí marných pokusů a krutých selhání letos Levák Bob konečně zpečetí Bartův osud.

Tak to je novinka! Al Jean, hlavní producent seriálu Simpsonovi, se rozpovídal v rozhovoru pro magazín Entertainment Weekly. Prozradil, že už na podzim uvidíme smrt Barta Simpsona. Za vším nestojí nikdo jiný než Levák Bob, kterému se konečně po mnoha marných pokusech povede dotáhnout svůj ďábelský plán.

Al Jean prozradil, že se tvůrcům podobný scénář už dlouho honil hlavou. „Nechtěl jsem, aby na tom byl Levák Bob podobně jako kojot s pštrosem uličníkem v seriálu The Road Runner Show, kde kojot prostě nikdy neuspěje a pštros vždycky udělá své mig, mig a uteče,“ vysvětlil tvůrce a dodal, že vždycky nesnášel frustrující komediální seriály, v nichž záporáci vždycky prohrají.

Zatím se neví, jak Bart zemře, ale Levák Bob prý bude svým úspěchem tak překvapen, že najednou nebude vědět, co si počít dál.

Jelikož v Simpsonech umírají ústřední postavy opravdu zřídka, ve vzduchu visí otázka, zda Bart neodejde navždy. Bez něho si pokračování seriálu těžko představit. Fanoušci ale můžou zůstat v klidu, protože krutá smrt čeká věčně desetiletého drzouna v oranžovém triku v halloweenském speciálu.

Levák Bob se poprvé pokusil zabít Barta v roce 1993 v páté sezoně v epizodě Mys hrůzy. Na sladkou satisfakci si bude muset počkat do letošního podzimu, kdy poběží 27. sezona rodinky ze Springfieldu.

Simpsonovi běží na COOLu každý všední den v 18.50 a o víkendech v 18.30. A to rovnou tři díly za sebou!

Barta můžete mít aspoň v legoverzi:

Sdílejte článek

Přečtěte si také