TopStar

15. května 2014 11:05

Odporný hyenismus: Amulety z údajného popela Ivety Bartošové. Kde jsou k sehnání?

Facebooková komunita nabízí amulety vyrobené údajně z popela zpěvačky Ivety Bartošové. Ve věci už padají první trestní oznámení. Odporný hyenismus si ale našel svoje příznivece.

12. května - v den pohřebu zpěvačky, se objevila tato nabídka:

"Přívěsek ze slitiny imitující stříbro. Obsah 2g popela tragicky zesnulé Ivety Bartošov. Akční cena 350,- Omezená nabídka!!! Jde o přebytky z kremace, které se běžně likvidují. Nyní můžete mít památku na Ivetu Bartošovou stále u sebe. Udělejte si radost!"

a další upřesnění:

"Vážení přátelé! Nabízíme Vám k prodeji amulety pro štěstí plněné popelem nedávno zesnulé zpěvačky a alkoholičky Ivety Bartošové. Přívěsek s motivem psích tlapek obsahuje čisté dva gramy jemnozrnného popela. Jedná se o přebytky z kremace, která proběhla dne 12.5.2014. Běžně se popel, jenž se nevejde do urny, ukládá do společného hrobu, tomu se nám však v případě paní Ivety naštěstí podařilo zabránit."

Komunita yvolala vlnu znechucení a šok, zároveń se ohradil umělec Fruno Ferrari, na jehož jméně se zatím neznámá komunita zřejmě protiprávně přiživila. Skandálu už si všimla i zahraniční média. To je zase reklama!

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také