TopStar

10. prosince 2013 14:50

Olga Lounová se svíjela u tyče. Řekla nám, proč to dělá

Na křtu svého nejnovějšího alba zpěvačka Olga Lounová předvedla akrobacii na tyči. Redakce se zajímala, jestli jí špatně jdou kšefty a musela začít finanční rozpočet vylepšovat o nové aktivity.

Takové možnosti se ale sympatická Olga jen smála. "Kdyby vážně došly peníze, mám stále jednu báječnou životní pojistku," řekla nám. "Vystudovala jsem, takže kdykoliv můžu jít učit do školství a nebo také na lidovou školu umění. To je moc příjemný pocit, mít záložní plán."

Aktobacii u tyče, tzv. pole dance, zpěvačka přibrala jako další součást svého záměru na koncertech předvést skutečnou show. "Inspirovala mě P!nk a také Michael Jackson, i když samozřejmě na show jejich rozměrů nemůžu pomýšlet. Baví mě ale myšlenka nabídnout divákům show jako komplexní zážitek. Tedy ne pouze zpěv, ale i okamžiky, kdy se jim zatají dech."

Nebylo to však jednoduché zvládnout. "Zároveň cvičit a zpívat je samozřejmě o dost těžší, než jen zpívat," přibližuje Olga Lounová. "Musela jsem se to naučit. Například se úplně jinak dýchá. Teď už by ale nikdo například po telefonu nepoznal, že zatínám vší silou svaly a do toho zároveň mluvím."

Tyč si jako rekvizitu Olga hodlá přibrat na svýc koncertech v příštím roce. "Chtěla bych ji propojit se cvičením na hrazdě, které už provozuju."

Podívejte se na nejnovější klip Olgy Lounové:

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky show Olga Lounová tyč Michael Jackson

Přečtěte si také