TopStar

15. dubna 2014 09:00

Jana Fikotová

Olga Šípková otevřeně o tragédii v rodině

Známá cvičitelka aerobiku Olga Šípková (44) se kvůli tragédii v rodině zapojila do charity. Ztráta maminky ji přivedla k tomu, aby se stala ambasadorkou Avon Pochodu proti rakovině prsu.

„Nabídku na spolupráci jsem přijala už podruhé. Loňský pochod byl pro mne první a musím říci, že jsem se z osobního zážitku tohoto projektu dlouho dostávala. Bylo to něco fantastického. Tolik lidí zapojených do pochodu Prahou, aby podpořili boj proti rakovině prsou. Byl to nepopsatelný zážitek,“ přiznala Šípková, která má s rakovinou i osobní zkušenost.

„Moje maminka zemřela na rakovinu prsu před sedmnácti lety. Bohužel se nedožila ani mého mistrovského titulu ani dalších vnoučat. Avon pochod je pro mne jakousi těžkou vzpomínkou na ni, ale jsem ráda, že tu mohu být. Alespoň takto jí mohu vrátit to, co nám ona dávala,“ otevřeně přiznala svou těžkou životní událost Šípková.

Díky tomu, že se stala amasadorkou, může alespoň i jiným ženám dávat podporu k uzdravení a novou víru. „V rámci pochodu se prodávají i různé doplňkové věci, jako je tričko pro muže i ženy, ale i výživové sportovní doplňky pro aktivní život, což je mi hodně blízké. Takže při pochodu i mimo něj si můžete zdravě vychutnávat šťavnatou oříškovou tyčinku s medem a brusinkami DeNuts nebo pít ze stylové sportovní lahve speciální "pochodovou" edici pramenité vody NUTREND AQUA. Výtěžek z těchto produktů jde právě na konto proti rakovině prsu,“ dodala cvičitelka.

Ten letošní připadá na 14. června a startuje na Staroměstském náměstí. V cíli, kterým jsou už tradičně Žluté lázně, pak vystoupí Adam Mišík, Petr Bende, Lenka Filipová a Support Lesbiens. Podpořte i vy Avon Pochod koupí některého ze symbolů s růžovou stužkou. Více informací na www.zdravaprsa.cz

-juf-


Přečtěte si také