TopStar

23. října 2013 17:00

Dagmar Dandová

Olympionik Svoboda má jasno: Od koho a kde se chce nechat holit?

I celebrity dbají o své zdraví. Do charitativního projektu Movember, který si klade za cíl šířit osvětu o problematice rakoviny prostaty, se letos zapojili zpěvák Tomáš Klus, olympijský vítěz David Svoboda, herec Lukáš Langmajer nebo moderátor Pavel Cejnar.

Tito „movembrové“ se tak nebudou celý měsíc holit. Svým „kníratým“ postojem chtějí upozornit české muže, aby nepodceňovali preventivní vyšetření.

Knírů je pak na konci listopadu zbaví krásné ženy. A to je pro některé z nich velká motivace!

Sportovec David Svoboda se účastní tohoto projektu už druhý rok a loni se mu nejvíc líbil fakt, že ho holila krásná herečka Andrea Kerestešová. Sportovci zřejmě tak učarovala, že letos svou účast zopakoval.

„Já si minule sedl na křeslo k Andree Kerestešové a musím říci, že k mé tváři přistupovala velmi jemně,“ vzpomínal David Svoboda tajemně. „Moc se těším na letošní ročník,“ dodal zasněně, i když vedle něj stála jeho blond přítelkyně Denisa.

A co na to Davidova múza herečka Andrea Kerestešová? „Nejprve jsem si nebyla jistá, jak na to. Ale naštěstí jsme měli strojky, s kterými lze holit i proti směru růstu vousů,“ přiznala se a jen díky tomu prý nikoho nezranila. Už se také nemůže dočkat, až se zase vrhne na zarostlé pány.

S holením „zarostlých" mužů jí na konci listopadu budou pomáhat i krásné modelky jako Tereza Chlebovská nebo Andrea Kabická.

Podívejte se i na zahraniční celebrity. Komu sluší víc vousy, a kdo vypadá lépe pořádně oholený?

Brad Pitt

Leonardo DiCaprio

Robert Pattinson

Arnold Schwarzenegger

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také