TopStar

24. srpna 2015 10:47

ONE DIRECTION KONČÍ! Miliony fanynek pláčou. Proč to boyband zabalil?!

Po odchodu Zayna Malika přišla další rána pro všechny Directioners, slavná kapela oznámila, že se nevydá na turné k pátému albu! Takže žádné koncerty a žádné záchvaty fanynek před vstupem. Končí nám jedna éra?

Možná ne tak docela. Kapela lišácky oznámila, že si bere alespoň roční pauzu. Možná tak chce vyvolat hysterii a zájem o svou hudbu poté, co se ocitla v krizi, když jí dal Malik vale. A aby toho členové boybandu využili co nejvíc, pauzu si vezmou až od března 2016.

Nové album by jim mělo vyjít na konci tohoto roku a do února ho budou propagovat, pak ale skončí. Oficiálním důvodem, proč si dávají pohov, je tvrzení, že členové chtějí pracovat na svých vlastních projektech. To pro budoucnost 1D nezní moc slibně. Proč by se měli zpěváci soustředit na bokovky, když chtějí pokračovat se slavnou kapelou?

1D vystupuje od roku 2010 a zpráva o rozchodu se objevila jen pár dnů potom, co kapela vydala nový videoklip k singlu Drag Me Down (samozřejmě bez Malika). Poslední koncert odehrají v britském Sheffieldu 31. října.

Sdílejte článek
Štítky album koncerty fanynka boyband

Přečtěte si také