TopStar

1. dubna 2016 23:24

Michal Chalupa

ONLINE z finále soutěže Česká Miss 2016: Rozbitá korunka a nečekaná vítězka! Co stálo z večera za povšimnutí?

ONLINE z finále soutěže Česká Miss 2016: Rozbitá korunka a nečekaná vítězka! Co stálo z večera za povšimnutí?

22:40 V Obecním domě se pozvolna rozjíždí afterparty, my vám za TOP STAR děkujeme, že jste s námi trávili čas, a budeme se příště těšit u další online reportáže. ;)

22:35 Známe novou královnu krásy a Andree Bezděkové gratulujeme. Finálový večer se nesl v duchu noblesy a luxusu. I přes drobné technické problémy, které přenos doprovázely, se celá akce povedla a finalistky ze sebe vydaly maximum, co říkáte?

22:31 Nová Česká Miss a zároveň zástupkyně pro Miss Universe získává roční pronájem plně zařízeného bytu v Praze, roční pronájem Peugeotu 208, zájezd, 100 tisíc na šperky, jazykový kurz a další ceny.

22:29 Vítězku vyhlašuje Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová a ředitelka soutěže Marcela Krplová... A novou Českou Miss 2016 je Andrea Bezděková s číslem 4!!!

22:26 Kubelková s Prachařem vyhlašují Miss World a 1. vícemis Natálii Kotkovou s číslem 3. Jenže herec ji zlíbal tak, že korunka spadla a rozbila se!!!

22:23 Kromě korunky a šerpy získává 5-ti denní zájezd v Tyrolsku, dovolenou na jachtě, úrazové pojištění, poukaz na nákup prádla, diamantové nášnice atd. Bude nás reprezentovat na Miss Earth.

22:21 Na pódium přichází Blanka Matragi a spolu s olympijským vítězem Davidem Svobodou vyhlásí první z vítězek - 2. vícemis se stává dívka s číslem 1 Kristýna Kubíčková!!!

22:17 Šaty od světoznámé návrhářky jsou hodně odvážné s hlubokými výstřihy, vysokými podpatky a s použitím průsvitných látek. WOW!

22:15 Hlasování je u konce! Na řadu přichází promenáda dívek v šatech od Blanky Matragi. Ty jsou opravdu krásné...

22:13 A je tu poslední výzva k hlasování!!! Tak která?

22:09 Další playbacková hvězda Lake Malawi? Ne, bez playbacku! Paráda! A co říkáte na nás? :)

Hvězdné reportérky TOP STARu Kristýna a Pavlína

22:05 Zvláštní titul Česká Miss Hlava opět putuje Kristýně Kubíčkové. Začíná se nám to trochu opakovat, není-liž pravda? Dostala přehled s telefonními čísly hokejistů. Ten by se líbil i mě. :)

22:03 Soutěžící dívky hádají, kolik českých hokejistů nastoupilo v NHL v tomto roce. Kvůli přehledu, jak mají zmáklé hokejisty... mno... HAHAHAHA

21:55 Reportérka TOP STARu Pavlína Holubová ochotně pózuje davu fotografů. :)

21:50 Na řadu jde druhá skupina a dívky jsou na tom podstatně hůře. 90 vteřin zřejmě nestačí ani na jednu otázku. A soutěžící si nevědí rady ani s druhým dotazem. Kdo je bývalá miss, modelka, reportérka Top Staru? Opět nic! To je zklamání, co Agáto? A to máš manžela v porotě...

21:47 Prvních šest dívek se snaží hádat jména slavných českých osobností. Dívky se baví, ale moderátoři jim musí hodně pomáhat

21:40 Vystupuje kapela No Name. Zvuk, který jde napřed, opět prozrazuje playback. Potíže s internetovým připojením přetrvávají. Ještěže pořadatel zajistil vkusný pressroom, aby měli novináři dobrý přehled.

Pressroom v Obecním domě

21:30 Na řadu přichází vyhlášení České Miss Bikini a opět vítězí Natálie Kotková a dostává poukaz na 20 tisíc na nákup plavek Astratex. Českou Miss Technologie se stává číslo 1 Kristýna Kubíčková a dostává šek na 100 tisíc do centra komunikace a zábavy.

21:27 UPS!!! V press roomu se objevila Nikol Moravcová ve stejné zelené róbě, kterou před nedávnem vynesla naše reportérka Pavlína Holubová na Ples v Opeře. :)

21:23 Poslední dívka s číslem 10 Dominika Košťálová nasadila profesionální úsměv, který si drží po celou dobu promenády.

21:20 Předposlední dívka s číslem devět Vendula Neumanová je ochromena nervozitou. V tanci působí nejistě snaží si zpívat, ale vypadávají jí slova a není to veselý pohled.

21:17 Dívka číslo osm Michaela Hávová působí přirozeně a publikum si tanečními kreacemi získala, Tak hurá! :)

21:13 Tak dočkáme se výraznějšího překvapení? Účes dívky číslo 6 Šárky Zdvořilé jí přidává na věku a při promenádě v plavkách byla nejméně energická.

21:10 Dívka č. 5 Nikola Kováříková při chůzi nevypadá přirozeně, ačkoliv se snaží vypadat hodně sexy. Méně by tady zřejmě bylo více.

21:07 Někdo ze zde přítomných zlomyslných novinářů poznamenal, že tanec černobíle oděného kytaristy Lukáše Bundila působí jako společensky unavený tučňák! :)

21:03 A už tady máme nepostradatelnou hudební vložku, přímo prímovou. Kapela Slza přichází na pódium s hitem Katarze. Dojde k ní i behem dnešního večera? Zřejmě ne. Ačkoliv se kluci snaží, je zcela patrné, že nejedou živě.

20:53 Při medailonku dívky číslo 4. Andrei Bezděkové se několik novinářů v press roomu pozastavilo nad jejím hlasem. I moderátoři ohodnotili její hlas za nejvýraznější. Při promenádě více tančí než chodí a s kamerou doslova laškuje. Přestávka.

20:49 Číslo tři Natálie Kotková při komentáři moderátora neudrží pohled do publika, zpívá si a jde velmi sebevědomě, i když modelku nepřipomíná.

20:46 Dvojka Lucie Dušková vypadá, že se na podpatcích necítí. Na to, že tancuje, není její krok jistý.

20:45 Promenáda v plavkách začala a při taneční chůzi čísla 1. Kristýny Kubíčkové pánům vypadávají oči z důlků!

20:43 Leoš s Liborem komentují, jak probíhá cesta dívek na pódiu ve stylu sportovních komentátorů. Jsou velmi vtipní.A Libor pomocí elektrotužky vysvětluje jaká úskalí na dívky čekají. HAHAHAHA

20:38 Své hlasy posílejte na číslo 906 02 10 ve formě M mezera a číslo dívky. Podle Ivy Kubelkové se dívky nejvíc těší na promenádu v plavkách.

20:35 Dívky nyní odcházejí do zákulisí a moderátoři předsatvují porotu. Autorka večerních šatů soutěžících Blanka Matragi svým výstřihem směle konkuruje Ivě Kubelkové.

20:32 Českou Miss posluchačů Evropy 2 získává opět dívka č. 3 Natálie Kotková.

20:29 Titul tvář roku a kontrakt na 100 tisíc od Avonu získala soutěžící číslo 3 Natálie Kotková a Miss Fashion se stala soutěžící číslo 5 Nikola Kováříková.

20:27 Na místě vše sleduje i naše reportérka Andy Košťálová

20:24 Konečně se nám představují finalistky. Dívky na sobě mají krátké volánkové šaty a jsou velmi jemně nalíčené.

20:21 Několika násobná mystryně světa v latinsko amerických tancích nyní předvedla s moderátory krátký taneček. Libor si část, kde tanečnici lehce osahával zjevně dost užíval.

20:19 Finálový večer soutěže Česká MIss 2016 začíná. Moderátor Leoš Mareš pro tento večer zvolil klasický smoking.Libor Bouček má na sobě černý oblek s černou košilí.

20:17 A tady máme i porotu...

20:15 A takhle to vypadá v sále těsně před vypuknutím!

20:10 Pokud by se soutěžilo o královnu dekoltu, dost možná by zvítězila patronka a porotkyně soutěže Iva Kubelková, které se bujné poprsí dere ven z šatů ku potěše přítomných pánů. Bývalá miss dorazila s partnerem a dcerami.

20:04 Finále začne již za pár minut a porota v sále dostává poslední instrukce, kam se má při představování dívat.Vše, včetně potlesku se zkouší. Při živém vysílání musí být zvuk i kamera perfektní.

20:02 Většina dam zvolila dlouhé róby, ozdobené kamínky nebo krajkou. K vidění však jsou i minišaty, které dresscode sice povoluje, nicméně k akci Obecním domě se příliš nehodí.

19:55 Mezi přítomnými se objevila svého času miss, dnes lékarnice Jana Doleželová i se svým milencem Davidem Trundou, a to ruku v ruce! Časy, kdy ředitele Slavie před novináři skrývala, jsou již pryč.

19:51 Šampaňské již teď teče proudem a v sále se dělají poslední kosmetické úpravy, aby bylo na kamerách vše perfektní.

19:43 Všechny přítomné zaujala Tereza Fajksová svým neuvěřitelně odvážným rozparkem, který jakoby napovídal, že modelka nemá kalhotky!

19:37 Lejla Abbasová dorazila v dlouhé bílé róbě a mezi přítomnými dámami doslova září.Přeplněné předsálí Obecního domu v očekávání slavnostního večera.

19:35 Přítelkyně moderátora Pavla Cejnara zvolila černé krajkové šaty s vlečkou, kterou má ostatné u svých rób většina přítomných dam. V přeplněném předsálí je tedy nutné dávat neustále pozor, kam šlapete.

19:19 Zatím v nejodvážnějším modelu dorazila bývalá miss a modelka Jitka Nováčková. Jitka zvolila khaki kostýmek, který jen ztěží zakrývá její vypracované pozadí.

19:05 Další z porotců Jakub Prachař zřejmě propadl kouzlu internetových přenosů, vše natáčí na mobil a pro své přátele streamuje a komentuje.

19:00 Dobrý večer u online reportáže z Obecního domu v Praze, kde se schyluje k závěrečnému klání soutěže Česká Miss 2016. Ačkoliv do zahájení zbývá ještě hodina, předsálí i lóže již nyní praskají ve švech. Mezi prvními známými tvářemi vidíme mistra etikety Ladislava Špačka nebo porotce Davida Gránského.Online reportáž z finálového večera soutěže Česká Miss 2016 připravuje Kristýna Gregorová.

TOP STAR byl s finalistkami soutěže od samého začátku, a proto nemůžeme chybět ani na slavnostním finálovém večeru. Komentovat pro vás budeme nejenom samotnou soutěž, ale i její zákulisí, hosty a následnou after party. Sledujte kromě online reportáž Kristýny Gregorové, kde se dozvíte ještě víc.


Přečtěte si také