TopStar

20. března 2014 00:02

Jana Fikotová

Opuštěný Janák ví, jak sbalit holku. Vytvořil na to pravidla

I když se teprve na Českých lvech provalilo, že režisér Karel Janák (43) už nerandí s mladou herečkou Veronikou Kubařovou, od 10 pravidel, jak sbalit holku, ho nic neodradilo.

„Na každém začátku nového vztahu se vždy vyskytnou tři základní situace. Kluk miluje holku, ona o něj nemá zájem nebo naopak. Třetí varianta je, že zájem mají oba, ale tady žádná pravidla balení nemají cenu. V prvních dvou případech hrají roli právě pravidla, jak druhého sbalit. Osobně jsem toho přečetl o balení hodně. Důležité je nastolit si ta pravidla tak, aby to druhá strana neprokoukla,“ poodhaluje taktiku balení scenárista a režisér Karel Janák, který se ovšem během natáčení dostal do situace, kdy někdo jiný začal aplikovat pravidla na jeho tehdejší přítelkyni Veroniku Kubařovou.

„Trošku jsem si to přivolal, protože Veronika hraje v úvodní scéně filmu, kdy se rozchází s hlavním hrdinou,“ přiznal na premiéře Janák, který přišel v doprovodu neznámé ženy, jejíž identitu nechtěl prozradit.

Láska Veroniky Kubařové a Karla Janáka se zrodila v době natáčení filmu Rafťáci. Janák tehdy mladé herečce, která zřejmě měla svá osvědčená pravidla, zcela podlehl a dokonce odešel od manželky, se kterou má dvě děti.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také