TopStar

16. dubna 2013 06:50

Blanka Konrádová

Ornella Štiková měla zálusk na orchideje

Ornella Štiková měla zálusk na orchideje

Milenka stále ještě ženatého Josefa Kokty Ornella Štiková (20) se netají tím, že ráda vyráží na společenské akce. Zajímavé ale je, že na večírky chodí ve svém věku pořád v doprovodu rodičů. Mladá matka nejznámějšího mimina v Čechách, pětitýdenního Quentina, nedá ani ránu bez svého otce Michala (42) nebo matky Moniky (41).

Na uvedení nové třídy luxusního auta přišla dokonce v doprovodu obou rodičů a své sestřenice s kamarádkou. Dítě jí hlídala babička a sestra Charlotte s partnerem.

„Jsem ráda, že si od syna na chvilku odpočinu, ale už se těším, až zase budu zpátky u něj,“ řekla Ornella, která po porodu vypadá lépe než kdy předtím. Hodně zhubla a zbavila se těhotenského otoku ve tváři.

Že by s dítětem přišlo nějaké zklidnění, to u Ornelly opravdu nehrozí. Při vystoupení kapely Olympic Štikovi zabrali skoro celý parket a předváděli zajímavé taneční kreace. Noční můru moderátorky Gabriely Partyšové nejvíc zaujal vystavený model nového auta v hodnotě dvou milionů korun. Místo za volant si sedla na místo spolujezdce a v zrcátku si lascivně upravovala make-up.

Na party se podařená rodinka nezdržela příliš dlouho. Matka mediální hvězdy si totiž naplánovala odejít vícekrát. „Hele při odchodu dávají orchideje, půjdeme třikrát,“vtipkovala Monika Štiková. Na akci bylo Štikových celkem pět, takže kdyby se jim skutečně povedlo projít kolem hostesky 3krát, měli by doma v Hostivicích opravdu velkolepou květinovou výzdobu.

-dad-


Přečtěte si také