TopStar

10. listopadu 2013 10:13

Jana Fikotová

Otřesná proměna Jennifer Aniston

Tohle se vážně nepovedlo. Jennifer Aniston (44) si nechala ostříhat svou dlouhou hřívu a vypadá jako zmoklá slepice. Taky se podle toho tváří na všech posledních fotkách.

Od té doby, co se Jennifer představila v roli Rachel v sitkomu Přátelé, divákům se rychle vryla jako kráska s medovou hřívou. Ikonický střih vlasů podle statistik kopírovalo nejvíc žen na světě.

Sladká image se však stala minulostí. Mírně zvlněné nebo rovné vlasy s délkou po ramena (dokonale sestříhané) jsou fuč. Tenhle týden známá herečka šokovala svým novým sestřihem. Snímek pořídili paparazzi, když odcházela z ambulance svého lékaře.

Jindy dokonale upravená celebrita působila, jakoby její vlasy okamžitě potřebovaly umýt a upravit. Ani s make-upem si nedala práci a obličej zakryla raději tmavými brýlemi. Herečka ukázala zesvětlený účes ve stylu mikáda, který jí na hlavě vyčaroval její dvorní kadeřník Chris McMillan. Nejspíš nebyl v kondici.

Jennifer ho ale hájí: „Cítím se skvěle a mnohem lehčí. Můj účes je opravdu velmi praktický na údržbu. Už jsem se ve svých dlouhých vlasech nudila. Změna jednou za čas je opravdu příjemná.“

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také