TopStar

10. února 2014 13:13

Padesátiletá herečka: Pořídila si miminko a má plán, který ji může zabít

Má o dvacet let mladšího manžela a čerstvě také dceru Flame. Při jejím porodu britská herečka Tina Malone málem přišla o život. Zjevně jí ale otrnulo a tak ve svých jedenapadesáti prohlašuje, že nechce, aby Flame byla jedináček.

Tina Malone patří v Británii ke sledovaným televizním herečkám. Pro bulvár je pikantní už jen tím, že si vzala o dvacet let mladšího muže. Potkala Paula ve fitness, kde byl jejím trenérem.

První dítě – dceru Danielle Letizii měla v osmnácti, takže už je i babičkou. Na to, že by měla další dítě, původně nepomýšlela. "Pak jsem ale po miminku s Paulem moc zatoužila. Chtěla jsem mu dát potomka, zaslouží si to, je mladý." Celé těhotenství provázely vážné problémy. Původně čekala Tina dvojčata, ale v sedmém týdnu jeden plod zaniknul. Objevila se i preeklampsie, kvůli extrémně vysokému tlaku a bílkovině v moči byla Tina na rizikovém těhotenství.

Než se rozhodla stát maminkou, klamala Tina dokonale tělem. Foto: isifa.com

Samotný porod ji málem stál život a doktoři jí prý další těhotenství zakázali. Tina však věří, že všechno dobře dopadne a Flame bude mít sourozence.

Souhlasíte s jejím jednáním? Napište do komentářů.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také