TopStar

5. srpna 2013 12:06

Paní prstenů. Které slavné herečky mávaly diamanty?

Minulý týden to vypadalo na válku prstenů. Herečky Jennifer Aniston i Kate Hudson jimi před objektivy fotografů doslova mávaly. Tak která se vdá dřív?

Bude Jennifer znovu prodávat prsteny se svým jménem?

Tenhle prsten ukazovala herečka Jennifer Aniston na premiéře filmu "We are Miller´s" v New Yorku. Má ho už více než dva roky od svého přítele Justina Therouxe (daroval jí ho na oslavě svých narozenin), ale svatba se ještě nekonala. Lépe řečeno – konat se měla, ale Jennifer loni údajně jen pár dní před svatbou couvla a vypadalo to na rozchod. Teď se však devítikarátovým diamantem Jennifer s úsměvem oháněla.

Asi je nepoučitelná. Kdysi se v Damiani International Jewellers prodávala za tisíc dolarů napodobenina prstenů, které měli v roce 2000 Jennifer a Brad Pitt. Prsteny šly na dračku pod názvem "Brad a Jennifer" a dodnes patří mezi žádané sběratelské kousky. Brad už ale navrhuje prsteny jiné ženě...

A máme tady další kousek! Tentokrát na prstíku herečky Kate Hudson

Kate Hudson svatbu popírá

Dcera herečky Goldie Hawn si s médii hraje na schovávanou. Minulý měsíc se v Barceloně objevila na veřejnosti se zlatým snubním prstenem. Svatbu se svým snoubencem, hudebníkem Mattem Bellamym, ale popřela. Teď zase pro změnu znovu vytáhla zásnubní megadiamant (devět karátů) a vydala se s ním na filmovou premiéru snímku "Bel Air" v Los Angeles. Také Kate už vdaná byla, její manželství s Chrisem Robinsonem trvalo sedm let. Na rozdíl od Jennifer má herečka už dvě děti.

Mimochodem... Jestli chcete vidět, jak Kate natáčela na pláži instruktážní video pilates, přečtěte si tenhle článek:

Sdílejte článek

Přečtěte si také