TopStar

19. listopadu 2018 09:26

Tereza Šulcová

Pár se konečně přiznal: Hailey Baldwin a Justin Bieber už mají po svatbě!

Dlouhé spekulace jsou u konce. Hailey Baldwin konečně potvrdila, že se s Justinem Bieberem vzali. Alespoň to tak tvrdí na svém Instagramu, kde si změnila své jméno na Hailey Rhode Bieber.

Několik měsíců se spekuluje o tajné svatbě Justina Biebera a Hailey Baldwin. Pár konečně oznámil, že jsou svoji na svých instagramech. Hailey si změnila rodné příjmení na Hailey Rhode Bieber a Justin Bieber na svém Instagramu zveřejnil fotku, kde jdou ruku v ruce a smějí se na sebe s popiskem „Moje žena je úžasná!“

Jednadvacetiletá modelka a čtyřiadvacetiletý popový zpěvák konečně oznámili, že se v září tajně vzali. Hailey, která má na svém instagramu téměř 16 miliónů fanoušků, si změnila nick na „haileybieber“.

Tvrdí se, že pár se vzal před dvěma měsíci v New Yorku, ale to Hailey původně popřela. Justin na svém Instagramu zveřejnil před dvěma měsíci fotku se svou milou s popiskem, že ji miluje nadevše a chce s ní být až do konce života. „Jsi láskou mého života, Hailey Baldwin a nechtěl bych ho strávit nikým jiným.“ napsal na svých sociálních sítích.

Justin má na svém Instagramu přes neuvěřitelných 102 miliónů fanoušků, zatímco jeho manželka Hailey ‚‚pouhých‘‘ 16. Společnost TMZ uvádí, že kráska už má ochrannou známku na své nové jméno. To proto, aby všichni věděli, že se jedná skutečně o její osobu a nikdo jiný se za ni nevydává.

Sdílejte článek

Přečtěte si také