TopStar

20. června 2013 12:00

Blanka Konrádová

Paris Hilton: Okradli ji o šest milionů dolarů!

„V mém domě je více života než majetku,“ říká bohatá dědička Paris Hilton. Dveře od svého honosného sídla v Beverly Hills pootevřela Paris pro červencové číslo časopisu Elle.

Dům je plný psů, fotek majitelky domu a nápisů Paris. Je vidět, že kráska má slabost pro samu sebe. V domě má nejen polštářky se svým obličejem, ale dokonce i surfařské prkno s vlastnoručním podpisem. Pro Elle se pak Paris nechala vyfotit v posteli s jedním ze svých mnoha psů. Ani tady ale nechyběl polštář s obrázkem Eiffelovy věže a nápisem Paris.

Dvaatřicetiletá dědička sítě hotelů Hilton nechala veřejnost nakouknout do soukromí hlavně proto, aby podpořila nový film Bling Ring: Jako VIPky. Snímek byl natočený na základě skutečné události, kdy zloději vykradli její dům včetně luxusního oblečení. Paris Hilton si dokonce ve filmu zahrála samu sebe. Režisérka Sofia Coppola totiž využila její dům k natočení záběrů, při kterých Paris okrádá parta dospívajících pubescentů o věci za téměř šest milionů dolarů.

Paris se dodnes z nepříjemné události nevzpamatovala. „Nevím, co bych dělala, kdybych ty zloděje potkala. Hlavně bych po nich chtěla vrátit zpět své věci,“ řekla Paris o zlodějích, kteří se k ní vloupali na přelomu let 2008–2009.

-juf-

Paris Hilton můžete vidět v reality show Zlatý holky každou v sobotu v 8.20 na Prima LOVE.

Více se dočtete ZDE

Sdílejte článek

Přečtěte si také