TopStar

10. srpna 2016 15:11

Michal Chalupa

Paris Hilton zuří: Trumfl ji tenhle Angličan!

Říká se, že láska k domácím mazlíčkům často žádné hranice nemá. Své o tom ví třeba dědička hotelového impéria Paris Hilton. Ta svému pejskovi v minulosti postavila vilu za několik milionů korun. Teď jí ale předčil jeden Angličan. A to dost stylově.

O tom, že trumfne slavnou Paris Hilton, pravděpodobně nikdy nesnil. Ale stalo se. Šestatřicetiletý Tom Wadsworth z Plymouthu postavil královské bydlení pro svou čtyřnohou lásku Jessie. Patnáctiměsíční roztomilý bígl našel své nové útočiště v přístřešku pod schody. Tento dříve úložný prostor však není ledajaký. Jde vskutku o přepychové bydlení, jež je inspirované viktoriánským stylem z 19. století.

Co vše se v princeznovském obydlí nachází? Jessie má k dispozici postel s nebesy, kobereček s ornamenty, na nástěnných portrétech sleduje sama sebe v královských róbách či před domečkem jí svítí lucerna. Prostě paráda!

A kolik to všechno stálo? O žádné astronomické částky nejde jako v případě Paris Hilton, která svému již zesnulému pejskovi nechala udělat dvoupatrovou rezidenci za 6,5 milionu korun. Toma vyšla úprava prostoru pod schody na zhruba tři tisíce korun. Navíc, jak sám říká, zabil dvě mouchy jednou ranou. Udělal radost svému zvířátku a k tomu využil nepotřebné věci, které se nacházely okolo jeho domu. Za to si zaslouží jednoznačně palec nahoru!


Přečtěte si také