TopStar

8. března 2019 09:26

Tereza Šulcová

Parodie na Kourtney Kardashian: Jaká byla její reakce?

Známá bavička Celeste Barber, která se proslavila tím, že se fotí ve stejných pózách jako známé celebrity, si tentokrát vystřelila ze známé hvězdy Kourtney Kardashian! Jaká byla její reakce?

Tentokrát si vybrala hvězdu ze seriálu Držte krok s Kardashians, která na Instagramu před pár dny zveřejnila fotografii. Na té je úplně nahá! Hvězda se nechala vyfotit ve svých 39 letech v koupelně bez jakéhokoliv oblečení pouze s ručníkem na hlavě. V dlaních drží jen notebook a šálek čaje, aby zakryla svá prsa. Fanoušci mají na fotku rozdílné názory.

„Tvé děti na tebe musí být pyšné za tuhle fotografii,“ napsal ironicky jeden z mnoha uživatelů pod zveřejněný snímek. Instagramová tvář má totiž tři děti (Mason 9 let, Penelope 6 let, Reign 4 roky).

Bavička Celeste napodobila fotografii a připsala k ní vtipnou poznámku. „Když se snažíš lidem po celém světě ukázat, jaký máš talent,“ napsala Barber. Snímek získal téměř půl miliónů „lajků“ a skoro 5 tisíc komentářů, mezi nimi byla i reakce od samotné Kourtney. „Jestli máš talent, tak ho také ukaž,“ odpověděla Kourtney a k textu přidala mrkajícího „smajlíka“.

Zajimavostí je, že fotografie vznikla jako upoutání na novou značku, projekt či životní styl Poosh, o kterém se Kourtney zmiňuje. Nikdo neví, co toto slovo vlastně znamená. Lidé se domnívají, že se bude jednat o blog jako měla vévodkyně Meghan Markle, The Tig, kde se věnovala životnímu stylu a módě. Poosh je přezdívka, kterou používá Kourtney pro svou šestiletou dceru Penelope. Kdy bude Poosh spuštěn nikdo neví, ovšem uvítací stránka Poosh.com již funguje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také