TopStar

25. července 2014 11:03

Párty u Petra Jandy: Bohdalová se válela na schodech, Marta Jandová ukázala snubák

U rockera Petra Jandy se v týdnu rozjela senzační párty, na které se všichni ohromně bavili. Hlavní témata ale byla dvě. Jak fantasticky vypadá Jiřina Bohdalová a co se vlastně dělo na "utajené" svatbě zpěvačky Marty Jandové. Jo a všichni přítomní měli povinný knírek. Vlastní, namalovaný, přilepený.

Jestli někdo opravdu zářil a dobře se bavil, tak herečka Jiřina Bohdalová. Její zdroj energie je asi nevyčerpatelný - doslova pařila (a zářila!). Když se její oblíbenec Petr Janda pustil do hraní, sedla si na schody přímo pod podium a zpívala společně s ním jeden hit za druhým.

Marta Verner (zvykejte si na nové jméno, Marta ho má v občance a hodlá ho používat i na umělecké scéně) se u tatínka na zahradě objevila společně s manželem. Snubní prstýnek si vyfotil snad každý a také se všichni, kteří na rodinné svatbě na tvrzi Třebotov nebyli, dychtili dozvědět, jak obřad probíhal. Novomanželé byli oddáni v sakristii v soukromí, následovala zahradní párty (Třebotov leží nedaleko Prahy a v jejím areálu je spousta vyžití), na které si Marta i zazpívala.

Mrkněte se do FOTOGALERIE, přišla celá řada známých tváří:

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také