TopStar

25. června 2019 09:07

Tereza Šulcová

Patricie Solaříková se vdala! Svatba se konala v krásné přírodě

Herečka Patricie Solaříková si řekla ANO se svým snoubencem Tiborem Pagáčem, který je zároveň i jejím manažerem. Svatba se konala před pár dny nedaleko od Prahy, asi 11 km severně od Příbrami.

Je to teprve 5 měsíců, co se herečka podělila s fanoušky o krásný zásnubní prstýnek, který dostala od svého přítele nečekaně na výletě v lese. Svatba se konala záhy!

Své zásnuby oznámila i na sociální síti. „No dobře, hodně z vás už si prstýnku všimlo, dokonce i některá média už se ptala, tak já nebudu dělat Zagorku. Nechtěla jsem to oznamovat touhle fotkou, když se to stalo a bylo to úplně čerstvý... teď už to ale vědí všichni, kdo to měli vědět, komu jsme to chtěli říct osobně a tím pádem se s vámi můžu o tuhle fotku podělit... mám ji totiž moc ráda,“ napsala herečka na Instagramu.

Chvíli poté odjeli na dovolenou do Dubaje, kde si užívali sluníčko a moře. Sotva necelý půlrok nato oznámila dvojice, že jsou svoji. „Nedokážu ani popsat, jak nádherný to bylo. Především díky lidem, který s námi ten den oslavili,“ popisuje herečka.

„Pořád vstřebávám každou vteřinu. Tak se s vámi podělím ještě o pár střípků. Ty jo a to mě ještě čeká 2500 fotek,“ zažertovala Patricie. My gratulujeme!

Sdílejte článek

Přečtěte si také