TopStar

29. ledna 2019 11:17

Tereza Šulcová

Patricie Solaříková v slzách: Bude se vdávat! Její ruku zdobí krásný prstýnek!

„Nebudu dělat Zagorku,“ napsala herečka na sociální síť. Své ano si totiž řekla s přítelem už před nějakou dobou. A lidé si teď začali všímat zásnubního prstýnku, který zdobí její levou ruku.

Herečka Patricie Solaříková se pochlubila na své sociální síti zásnubním prstýnkem. V jednoduchosti je krása! Zásnubní prsten je velice jemný a originální. Její přítel, dramaturg Tibor Pagáč (27) má prostě vkus, a to nejen na prstýnek!

Je tedy pravděpodobné, že se příští rok můžeme těšit na svatbu. Rok 2020 bude určitě velice oblíbený. Nebo nás pár ještě překvapí a svatbu udělají ještě letos? Solaříková se dnes svěřila fanouškům s dojemnou fotkou ze zásnub. K fotce napsala i vzkaz pro všechny své sledující.

„No dobře, hodně z vás už si prstýnku všimlo, dokonce i některá média už se ptala, tak já nebudu dělat Zagorku. Nechtěla jsem to oznamovat touhle fotkou, když se to stalo a bylo to úplně čerstvý... teď už to ale vědí všichni, kdo to měli vědět, komu jsme to chtěli říct osobně a tím pádem se s vámi můžu o tuhle fotku podělit... mám ji totiž moc ráda,“ napsala herečka na Instagramu.

Pár si nyní užíval téměř týdenní pobyt v Dubaji. Dnes se vrátili zpět do Prahy a herečka přišla se skvělou novinkou. Gratulujeme k zásnubám!

Sdílejte článek

Přečtěte si také