TopStar

24. října 2013 14:09

Pavlína bude koukat: Doma na ni čeká závislačka, hrozí rozchod

Mít závislého partnera je problém a VyVolenou Pavlínu čeká jeho řešení, jakmile se dostane z Vily. Mirka přiznala, že bez Pavlíny nemůže žít. Podle psychologů silnější z partnerů takový vztah obvykle vzdá.

Emoční závislost je porucha vnímání osobnosti, která přivádí k psychologům a psychiatrům po celém světě miliony lidí. A Mirka s ní má problém, který si evidentně neuvědomuje. Kvůli tomu, že je její partnerka Pavlína ještě ve Vile, se přestěhovala do Českých Budějovic a nemá ani zaměstnání.

"Teď bydlím u Pájiny sestry v Českých Budějovicích, v bytě v Praze prostě sama nevydržím, nezvládám to tam sama," přiznala Mirka, když odešla ze své návštěvy ve Vile a dodala: "Práci bych chtěla určitě v Praze, ale jak teď bydlím jinde, tak se spíš jen koukám."

Ruku na srdce – Kdo by chtěl partnera, který nemůže ani několik týdnů bydlet sám, když je k tomu pádný důvod? A co víc, Pavlína ve Vile může žárlit na vlastní sestru, která Mirku ubytovala.

Podle psychologů závislí partneři své protějšky kontrolují, hlídají pracovní rozvrh, vyčítají, jsou lítostiví a citově vydírají. Dlouho se tak vydržet nedá.

Podívejte se, jak Pavlína snáší pobyt ve Vile bez Mirky. VSTUP DO VILY.

Čtěte podrobnosti o Mirčině odchodu z Vily:

Sledujte dnes Výzvu od 20:15 a také Zprávy z Vily v 19:40 na Primě. Denní rekapitulace od 21:20 na Prima love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také