TopStar

10. září 2013 13:10

Dagmar Dandová

A peklo začíná! Hraběcí seznam žalob: Kdo, co, kdy, a za kolik

Exmilenec zpěvačky Ivety Bartošové Domenico Martucci zveřejnil, koho a za co během léta zažaloval. A je to pořádně dlouhý seznam. Divíme se, že do něj nezahrnul i rodiče Josefa Rychtáře za to, že ho vůbec zplodili.

Italský hrabě evidentně miluje soudy, protože tam teď bude hodně často. A nejen on…

„Podal jsem návrh na předběžné vyšetřování Josefa Rychtáře, fotografy Marka Pátka, Pavla Machana, Martina Mithofera a novinářku Gabrielu Mikešovou kvůli podezření ze spáchání trestných činů poškozování cizího majetku, porušení ztráty soukromí a tělesného zranění,“ zveřejnil na svém Facebooku seznam lidí, kteří se podle něj dobývali na jeho italský zámek, kde údajně držel zpěvačku Ivetu Bartošovou.

Nejvíc to ale, co se týče žalob, schytal současný přítel Bartošové Josef Rychtář. Při pokusu o násilné vniknutí do domu urval Martuccimu kliku u dveří a je dokonce obviněn i z vandalismu.

„Kromě výše uvedených trestných činů jsem podal speciálně na Josefa Rychtáře ještě další oznámení, a to kvůli bití a vyhrožování, také ho žaluji za urážku na cti, pomluvu, zranění mé matky, vloupání, ublížení na zdraví, výtržnictví, korupci, ztrátu soukromí a trestný čin porušení veřejné slušnosti,“ napsal na sociální síti Martucci.

Vypadá to, že podle množství žalob bude Josef Rychtář pravidelným hostem na soudu až do roku 2020. A jak ho známe, tak si to určitě nenechá líbit a na oplátku také podá nějaké žaloby na Domenica Martucciho.

Rychtář totiž zatím žaluje „jen“ jiného exmilence Bartošové, a to Zdeňka Macuru za únos a pronásledování. Také už se v tom moc nevyznáte? Věřte, že v kauze Alkonovela žaluje skoro každý každého. Fanoušci Ivety Bartošové by měli také hromadně zažalovat zpěvačku za náročné léto, kdy se nemohli na svých dovolených věnovat četbě „kvalitní“ romantické literatury a místo toho museli sledovat aféru Džambulka v přímém přenosu.

A my citujeme, co si o aféře Alkonovelka myslí sama zpěvačka:

„Léto, léto mý

Jenom jednou jsem to léto tančila

Léto nádherný

Strašně ráda bych ty chvíle vrátila

Léto, léto mý

Všechno zdá se mi najednou vzácnější

Léto kouzelný

Letos musíš být tisíckrát krásnější“

-dad-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také