TopStar

29. září 2015 14:28

Michal Chalupa

Penny je zase k mání: Důvod, proč se Kaley s Ryanem rozvedli, překvapí a je dost smutný!

Hvězda Big Bang Theory Kaley Cuoco (29) se po méně než dvou letech manželství rozvedla s profesionálním tenistou Ryanem Sweetingem (28). Díky velkorysé předmanželské smlouvě se bude mít i nadále pohádkově, ale peníze pro ni zrovna problém nepředstavují. Co mladé manžele rozdělilo?

„Několikrát, když si spolu Kaley a Ryan vyšli ven, bylo mezi nimi cítit napětí. Bylo jasné, že líbánky mají dávno za sebou,“ prozradil zdroj z okolí páru magazínu People. „Vypadalo to, že se snaží dát manželství dohromady, chodili spolu na rande, ale oba vypadali zkroušeně.

Kaley Cuoco a Ryan Sweeting jsou podle všeho naprosto odlišné osobnosti, o čemž svědčí další slova jejich společného známého: „Kaley je velmi cílevědomá a energická, vypadá to, že pořád pracuje. Dokáže se zaměstnávat i ve chvílích volna. Přes léto zase Ryan trávil hodně času doma, potýkal se se zraněními a na tenis sotva mohl pomyslet. To ho dost sráželo.“

Rozvod herečce rozhodně psychicky nepomohl. Sice si může říct, o cokoli chce a Ryan jí vyhoví, ale to je málo. Jedinou útěchou je jí tedy psík Norman a sestra Briana (17). Je smutné, že dva lidé, kteří se měli tak rádi, až se vzali, nemohou po tak krátké době najít společnou řeč. Poslední týdny si seriálová Penny dávala na Instagram spoustu společných fotek ze chvil, kdy byli oba šťastní, aby si je připomněla. Odcizení mezi nimi je ale stále hlubší. Dávejte pozor, aby se něco podobného nestalo i vám.

Sdílejte článek

Přečtěte si také