TopStar

21. října 2015 12:38

Michal Chalupa

Penny v úzkých: Hodně trpká dohra manželství aneb Hnus, velebnosti!

Tak nejenom Megan Fox, ale i Kaley Cuoco začíná teprve při rozvodu oceňovat snahu svého drahého chotě. Ne v tom, že by manželství chtěl zachránit, to ne, ale ve věci ždímání peněz je to teda pořádnej snaživec…

Ačkoliv to vypadalo na velmi rychlý rozvod, jedna věc se určitě protáhne. A to otázka výživného. No jo, chudák tenista, který v pondělí předložil soudu návrh na výživné, totiž uvedl, že on nashromáždil během manželství pouhé 2 miliony dolarů, zatímco hvězda TBBT si vydělala 45 milionů dolarů. A to by v tom byl čert, aby mu z toho něco nekáplo, i když podepsali předmanželskou smlouvu.

Jakou částku tahle parodie na pořádného chlapa po Kalye požaduje, zatím na veřejnost neuniklo. Nicméně ačkoliv si Ryan svůj výdělek určitě snížil, na peníze své krásné ex zřejmě zdaleka nedosahuje, a tak je přece na místě, aby mu holka platila za újmu, kterou mu způsobila. Noooo, u ženský by to byl rychlý proces, zkrátka by to byla jasná zlatokopka, která si sportovce vzala jenom pro peníze. Jakým výrazem byste ale označili chlapa? Pomozte nám vymyslet termín pro všechny zlatokopy!

Sdílejte článek

Přečtěte si také