TopStar

28. dubna 2014 12:00

Pity z VyVolených v šoku: Kamarád spáchal sebevraždu v přímém přenosu na Facebooku

Petr Krejczy alias Pity z VyVolených je v šoku. Jeho kamarád a také zaměstnanec Milan Melichar spáchal o víkendu sebevraždu. Jednotlivé kroky (včetně toho posledního) postoval na Facebook. Pity tak řeší nejen ztrátu přítele, ale do svého salónu musí sehnat i nového pedikéra.

"Splnil se mi sen, konečně pro mě pracují muži, kteří pečují o ženy," nechal se Pity před časem slyšet. Právě Milan byl ale jako "chlap" poněkud komplikovaná osobnost. Jako gay se se svojí sexualitou složitě vyrovnával (včetně závislostí na alkoholu, drogách nebo výherních automatech), živil se také jako příležitostný pornoherec.

Osobní a rodinné problémy ho o víkendu dohnaly až k zoufalému činu, kterému nezabránila ani přivolaná policejní hlídka. Přitom ještě v březnu se pochlubil sérií nových fotek, na kterých se zjevně sám sobě líbil, a domlouval si s přáteli schůzky.

O necelý měsíc později Pitymu nezbylo jen pověsit vzkaz: "Budeš mi chybět, byl jsi dobrý kamarád." Zároveň řeší personální otázku – salón navštěvují známé osobnosti a na pedikúru je objednáno dopředu.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také