TopStar

27. dubna 2014 20:36

Týdenní drbárna ze světa slavných: Zasnoubená NeVyVolená Nikol + 5 dalších událostí, o kterých se nepsalo

Buď nevystačily na samostatný článek, nebo se nevešly do redakčního plánu kvůli důležitějším událostem... Každopádně i tyhle události se minulý týden staly a leccos vypovídají o světě slavných. Škoda si jich vůbec nevšimnout, a tak to napravujeme:-)

Nikol Trojanová z VyVolených se údajně zasnoubila se svým přítelem. Takhle se před časem pusinkovali na party při otevření luxusního butiku.

Beyoncé vyrukovala se svým novým klipem, ve kterém je jako obvykle totálně sexy. Fanoušci lapají po dechu, Jay-Z na natáčení (také jako vždycky) dohlížel.

Ben Affleck má momentálně do sex symbolu dost daleko. Chytnul ho houser a ještě jezdí pro manželku Jennifer Garner na psychiatrii (chodí tam na konzultace).

Bývalá divoška herečka Nicole Ritchie společně s přítelem Joelem Maddenem prodávají dům blízko Los Angeles zařízený ve španělském koloniálním stylu. Pokud máte 1,85 milionu dolarů, může být váš.

Herečka Jennifer Aniston si lehla na koleje. Vypadala smutně a celé to působilo dost děsivě, přestože nešlo o pokus o sebevraždu, ale natáčení nového filmu "Cake". Společnost jí na pražcích dělala herečka Anna Kendrick.

Uma Thurman se nejspíš inspirovala filmem nevěsta na útěku. Podruhé oficiálně a kdovíkolikrát neoficiálně totiž zrušila své zasnoubení s podnikatelem Arpadem Bussonem. Nikdo ale nevěří, že by se ti dva nedali zase jednou dohromady.

VIDEO TÝDNE: Francouzský herec Pierre Richard poskyt Prima-Style.cz exkluzivní rozhovor

jad


Přečtěte si také