TopStar

10. července 2013 15:39

Ivana Nádvorníková

Plavecké léto ve znamení Švandy Dudáka

Zajímavá akce s mottem „Za plíce jako měchy Švandy Dudáka“ právě čeří vody strakonického bazénu na Křemelce. Pro nás jsou celebrity ti, kdo za akcí stojí, i ti, kdo budou závodit.

Už od neděle 7. července probíhá v areálu STARZ na Křemelce první ze tří týdenních turnusů pro více než stovku plavců s handicapem. A věřte, že u některých jejich handicap ve vodě ani nezaznamenáte.

Je tomu tak díky dlouhé roky kultivovaným metodickým postupům KONTAKTU bB, které se slily do metodické řady KONEV.

Tip Prima Style: Podívejte se na VIDEO, ze kterého se dozvíte, proč KONEV, na co je KONEV používána a jak KONEV zalévá naše plavce. Facebook kontakt bB najdete ZDE.

Fotografie autora videa Jana Šilpocha v TOMTO ALBU vám atmosféru letního kempu přiblíží ještě víc.

Mezi více než stovkou letošních plaváčků budou i čtyři plavci, kteří se kvalifikovali na MS v Montrealu (proběhne 12.–18. 12.) a strakonický kemp bude pro ně závěrečnou přípravou na vrcholný závod roku. Do Montrealu odlétají 8. 8. Kateřina Lišková, Vojtěch Franěk, Tomáš Hlavinka a Jana Berušková s trenéry Janem Nevrklou a Štěpánem Caganěm. V průběhu Plaveckého léta s nimi najdete na Prima Style rozhovory.

Z webových stránek občanského sdružení KONTAKTU bB se můžete z upoutávacího banneru k letošnímu ročníku propracovat k odkazům vyzývajícím k návštěvě galerie fotografií z loňska, a to už budete plni očekávání, co všechno přinesou letošní tři týdny.

Přejeme mnoho příjemných zážitků při ochutnávce a plavcům, dobrovolníkům a zaměstnancům intenzivní XXI. Plavecké léto ve Strakonicích!

Pokud chcete vidět naživo, co jste ještě neviděli, jste vítáni ve sportovním areálu STARZ ve Strakonicích.

-red-

Sdílejte článek

Přečtěte si také