TopStar

29. března 2019 11:00

Markéta Škorňová

Po Paltrow a Martinovi je tu další pár, který má více než dobré vztahy i po rozchodu: Herečka Anna Faris je z nového vztahu svého exmanžela nadšená!

Že rozchod jde zvládnout i s respektem a láskou, už nám ve světě celebrit mnohokrát dokázali například herečka Gwyneth Paltrow a zpěvák Chris Martin. V tomto modelu se zřejmě našla i další dvojice slavných, která už netvoří pár. Herci Anna Faris a Chris Pratt se mají stále rádi, což dokazuje i fakt, že Anna věděla o tom, že se její bývalý manžel chystá požádat svou novou přítelkyni o ruku. A chystá se jít i na jeho svatbu!

V Hollywoodu je téměř na denním pořádku, že hvězdy po rozchodu novinářům tvrdí, že zůstanou dobrými přáteli. Jenže skutečnost je často jiná a bývalí partneři si mnohdy nemohou přijít na jméno.

Tak tomu rozhodně není u bývalých manželů Anny Faris a Chrise Pratta, kteří i po rozvodu, jenž ohlásili před více než rokem, k sobě mají stále blízko. Není totiž zrovna obvyklé, aby se exmanžel přišel zeptat své bývalé ženy, co říká na to, že chce požádat o ruku svou novou přítelkyni.

Stále více populární herec Chris Pratt se krátce po rozchodu zamiloval do mladinké dcery známého herce Arnolda Schwarzeneggera, Katherine. A romantické randění velmi brzy vyústilo v žádost o ruku.

„Chris mi jednou zavolal a povídá: Chci Katherine požádat o ruku a chci, abys to věděla,“ vyprávěla herečka pro rozhlasovou show Divorce Sucks! „Byla jsem nadšená! A hned jsem mu řekla, že na svatbě nesmím chybět,“ smála se Anna.

„Myslím, že se máme natolik rádi, že si přejeme jen to dobré,“ pokračovala herečka. Pár má spolu syna Jacka a společně jako rodina tráví všechny svátky, jako jsou Vánoce, Den díkůvzdání a podobně.

Tak uvidíme, jestli půjde Anna nakonec za družičku, nebo snad hrdličky dokonce oddá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také