TopStar

31. ledna 2018 14:15

Poblázní vás Jennifer Lopez v nové reklamní kampani Guess?

O tom, že se Jennifer Lopez (48) stala tváří módního domu Guess promluvila herečka už na podzim loňského roku. Před pár dny se ale na Instagramu Guessu i fotografky objevily snímky úplně nové. A fanouškům pořádně rozproudily krev! Jak se tahle sexy skoropadesátka líbí vám?

Na několika fotografiích pózuje herečka spolu s Italem Matteem Bocellim. Uživatelé sociálních sítí okamžitě začali modela obdivně komentovat a ocenili jeho krásu. Zároveň načali spekulovat, že by mu to s Lopez pořádně slušelo. Jennifer ale svého vyvoleného již má a Matteo (nebo spíše fanoušci) má tedy smůlu.

Na fotkách má na sobě JLo úplé mini šaty a něžně krásného bruneta objímá. Ten pózuje jako pravý gentleman v elegantním černém smokingu. Nehledě na věkový rozdíl obou účastníků, který tvoří přes 20 let, vypadá Jennifer stejně mladě jako její krasavec-kolega. Zajímavé je, že herečka se stala nejstarší modelkou, která kdy byla tváří značky Guess.

Na další fotografii pózuje kráska v červených šatech, které podtrhují veškeré její přednosti. ‚‚Nejkrásnější žena,“ napsali fanoušci k její fotografii. Další se okamžitě chytili na reklamu a chtěli vědět, jak a za kolik lze šaty koupit. Nezbývá než počkat do 1. února, kdy vyjde kolekce do světa.

Není to ale ani tak dávno, co se herečka a zpěvačka přichomýtla k porotcování taneční soutěže World of Dance. Jennifer se ukázala na veřejnosti kvůli tiskové konferenci se všemi svými kolegy, kteří budou v porotě také. A že vypadala jako porcelánová panenka. Kratičké šaty a precizní účes udělaly z Jenn hvězdu večera. Mimo Lopez usednou do křesel Ne-Yo, herečka Jenna Dewan Tatum a Derek Hough.

Sdílejte článek

Přečtěte si také