TopStar

8. května 2014 13:50

Jana Fikotová

Podívejte, jak Ondřej Ruml řádí v luxusním voze

Většina žen má slabost pro módu, muži zase pro luxusní vozy. Podobně to má i zpěvák Ondřej Ruml (32). I on neodolal jízdě Jaguárem.

Projet se luxusním vozem je snem snad každého muže. Ani zpěvák Ondra Ruml, Marian Vojtko, Vlasta Korec nebo Láďa Sobota nemohli takovému lákadlu odolat . "Jsem z toho úplně odvařenej", hlásil bezprostředně po jízdě zpěvák Ondra Ruml.

"Famózní zážitek! V tomhle autě dáš dvě stě, ani nevíš, jak. Přitom ten vůz sedí na silnici jako přikovanej, nemáš pocit, že tu zatáčku nevybere. Neskutečná jízda!,“ dodal Onřej, který neodolal, aby nevyrazil tímhle luxusním autem na zámek Zbiroh.

I syn Lucie Zedníčkové Mikuláš si jízdu pochvaloval, přestože, vzhledem k svému věku, seděl na místě spolujezdce. "Škoda, že ještě nemám řidičák", zalitoval na chvíli, pak ale dodal: "I když jsem se jen vezl, byl to skvělý zážitek. Bezva bylo i to, že jsem mohl vyzkoušet jízdu v limuzíně, ale taky ve sporťáku. Kvalitní auta mě moc baví, tak jsem za tuhle výjimečnou příležitost rád a domluvil jsem se se, že se budu moct svézt i Land Rovery, které mají v autosalonu. Zajímají mě hlavně ty, co si předělávají."

Zatímco se pánové rozplývali nad vystavenými vozy, živě diskutovali nad čerstvými dojmy z jízdy Jaguary, jejich dámské doprovody využily možnosti komentované prohlídky zámku Zbiroh.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také