TopStar

3. července 2014 09:00

Lenka Zajícová

Podívejte se na 5 nejkrásnějších volných mužů planety. Proč od nich dát ruce pryč?

Kdo je nejvíce sexy mužem planety? People magazín odhalil nejsledovanější žebříček světa. A pozor, všichni tito fešáci jsou volní!

Joe Manganiello (37) známý ze seriálu Pravá krev (True Blood) se stal nejvíce sexy mužem Hollywoodu. Tento fešák je aktuálně volný. Přestože je v jednom kole, tak na lásku si čas vždy najde. „Pokud je to ta pravá, tak si chvíli vždycky uděláte.“

Co by vás mohlo čekat, pokud by se vám podařilo ho klofnout: Údajně pár kilo navíc. Joe rád vaří.

Jered Leto (42) Jako druhý se na žebříčku usadil zpěvák skupiny 30 Seconds to Mars. Máte štěstí, teď totiž pobíhá po Praze. Měl zde koncert, na který sklidil velice pozitivní ohlasy.

Co by vás mohlo čekat, pokud by se vám podařilo ho klofnout: Jelikož jeho sexualita není úplně jasná, může se vám stát, že budete příští rok slintat nad tímto seznamem společně, a to by bylo asi trošku zvláštní, ne?

Ian Somerhalder (35)

Krásný herec s pomněnkovýma očima je v tomto žebříčku zcela oprávněně. Dokonce nás zaráží, že jeho příčka není o trošku výš. V minulosti byl spojován se svojí kolegyní Ninou Dobrev, se kterou hraje v seriálu Upíří deníky. Nyní prý žádnou partnerku nemá.

Co by vás mohlo čekat, pokud by se vám podařilo ho klofnout: To, že by vám mohl velice rychle pít krev.

Liam Hemsworth (24)

Bývalý snoubenec Miley Cyrus, která o něm neustále mluví, zpívá a roní slzy. Mladý herec nyní chodí s Ninou Dobrev, bývalou přítelkyní Iana Somerhaldera. Australan je milovník surfování. Nyní ho můžete vidět ve snímku Hunger Games.

Co by vás mohlo čekat, pokud by se vám podařilo ho klofnout: To, že po vás vystartuje Miley Cyrus se svojí demoliční koulí.

Prince Harry (29) Je frajer. Je vtipný, je charismatický a je to rebel. Nyní je čerstvě volný a všem ženám na světě opět vzplanul plamínek naděje. Když nesportuje, nedělá garde své babičce, zachraňuje svět u letectva. Tohle je opravdový princ.

Co by vás mohlo čekat, pokud by se vám podařilo ho klofnout: Že po vás půjde celá naše redakce jako slepice po flusu.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také