TopStar

5. května 2015 13:07

Lenka Zajícová

Podívejte se na módu z MET gala v New Yorku. Karolína Kurková neoslnila, Beyoncé ukázala zadek

Do newyorského Metropolitního muzea včera večer přišly celebrity světového formátu, aby se zúčastnily každoročního plesu.

Letos byl MET Gala uspořádán na počest čínského umění. Večer s názvem China: Through The Looking Glass uctily hvězdy zvučných jmen, jako je například Sarah Jessica Parker, Beyoncé, Jennifer Lopez a mnoho dalších...

Velké množství zúčastněných žen se rozhodlo pro svůdné róby odhalující řádnou část ženského těla. Mezi nejdiskutovanější šaty zcela jistě patřila róba z dílny Givenchy, kterou oblékla Beyoncé.

Ani Kim Kardashian, která ráda šokuje, nezůstala pozadu. Své opěvované pozadí předvedla v modelu vyšitým krystaly z dílny italského návrháře Roberta Cavalliho.

Sarah Jessica Parker se objevila v modelu s jasnou čínskou tematikou, kterou pro ni připravili návrháři módního řetězce H&M. Působila mírně teatrálně a lehce komicky, ale u Carrie Bradshaw jsme si zvykli na všechno.

O dechberoucí vzhled se postarala Rosie Huntington-Whiteley v modelu z dílny Atelier Versace.

Lady Gaga oblékla model Balanciaga, přestože se poslední dobou často předváděla v modelech své kamarádky Donatelly Versace. Model byl opět šokující a Lady Gaga vypadala jako velká luxusní kobliha.

Jennifer Lopez patřila mezi „nahotinky“ a ukázala své skvostné pozadí v modelu Atelier Versace.

Karolína Kurková se držela tématu, její model však půvab české modelky nepodtrhl.


Přečtěte si také