TopStar

24. října 2014 14:00

Lenka Zajícová

Podzimní garderoba. Co je aktuálně in?

Nechte se inspirovat podzimní módou. Aktuální trendy jsou ve znamení elegance a ženskosti. Jak se vám líbí?

Zvířecí vzory

Trend, díky kterému budete sexy a šik

Jak nosit: Výrazné vzory mohou být zrádné. Pokud milujete potisky inspirované faunou, nikdy je nekombinujte s jinými výraznými prvky. Pamatujte, že jeden "křiklavý" kus oblečení bohatě stačí

Oranžová

Pamatujete si song od Ilony Csákové, ve kterém zpívá Jen růžová to může být? Omyl, letos je na vrcholu barevné hitparády oranžová

Jak nosit: Tato barva vypadá skvěle skoro se vším. Jediné, čeho byste se měla vyvarovat, jsou odstíny červené a prvky poseté vzory. Ty se s touto barvou budou tlouct jako vojáci na bitevním poli.

Pastelové odstíny

Jsou hravé, mladistvé a neskutečně ženské

Jak nosit: Nejlépe vypadají, když se kombinují společně. Tyto odstíny povýší vás elegantní vzhled na dokonalou ženskost, ze které sálá mladistvý půvab.

Kožené oxfordky

Konečně trend, díky kterému nemusíte hledat kompromis mezi stylem a pohodlím

Jak nosit: Tyto kožené tenisky se hodí skoro ke každému kousku garderoby. Dokonce je můžete nosit i k šatům. Sportovně laděné kousky se k této obuvi nehodí.

Šedá

Jak nosit: Padesát odstínů šedi? Proč ne, váš šatník to snese. Šedá barva je stejně univerzální jako černá. A má velkou výhodu: vždy působí velice sofistikovaně a luxusně.

Vtipné kabelky

Jsou skvělé a oživí i ten nejnudnější model. Nenápadně, decentně a bez známek infantility

Jak je nosit: Výrazné doplňky vypadají nejlépe, když jsou kombinovány s jednoduchým outfitem, protože skvěle vyniknou. Pamatujte, že pokud sáhnete po vtipné kabelce, vyvarujte se zářivých barev a doplňků s komiksovou tématikou.

Kožešiny

Elegantní a sofistikovaný kus garderoby, do kterého se vyplatí investovat

Jak nosit: Dávejte si pozor, aby vám kožešiny zbytečně nepřidávaly kila. Pokud se toho bojíte, můžete zvolit jen kabáty s kožešinovým lemem nebo kožešinové šály. Faux fur kožešiny jsou stejně in jako ty pravé.

Klobouky

Nejsou pro každého, ale pokud zvolíte ten správný tvar pokrývky hlavy, budete nepřehlédnutelná a sexy.

Jak je nosit: Musíte si vybrat tvar, který nevypadá teatrálně. Zbytek outfitu by měl být zvolen velice střídmě, s minimalistickým nádechem.

Kostka

Sympatický vzor vám dodá instantní dávku krásy s retro nádechem

Jak nosit: Kostkovaný model vždy evokuje mládí a špetku rebelství. Tento výrazný vzor nekombinujte s ostatními potisky. Ideálním společníkem jsou tmavé barvy, které vzor zdůrazní.

Ponča

Jak nosit: U těchto kousků si uvědomte, že opticky rozšiřují horní část, proto byste měla nosit úzké kalhoty.

Sdílejte článek

Přečtěte si také