TopStar

11. května 2014 19:39

Lucie Průchová

Pohřeb Ivety Bartošové... Známe detaily...

A je to tady, zítra se vše uzavře! Iveta se snad konečně dočká svého vysněného klidu...

V pondělí odpoledne podle informací z Blesku proběhne pohřeb tragicky zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové (†48). Je to už skoro dva týdny, co Iveta skončila svůj život skokem pod vlak. Pohřeb bude bez účasti veřejnosti a médií ve strašnickém krematoriu.

Josef Rychtář (56) naplánoval obřad na odpolední hodinu, předběžně na 14.40. Do síně ochranka vpustí jen hosty, kteří budou na seznamu. Rakev s Ivetou Bartošovou bude zapečetěna.

„Pozůstalí si zesnulou nebudou moci prohlédnout. Pokud by o to vdovec projevil zájem, musel by o to požádat úřední cestou. Tím by ale došlo k časovým průtahům,“ řekl Blesku dobře informovaný zdroj. „Iveta Bartošová je oblečena do šedohnědého kostýmu,“ dodal. Rychtář tedy opustil od svého záměru obléknout Ivetu do svatebních šatů a stříbrných střevíčků?

Obřad, při němž dojde ke kremaci, by měl trvat zhruba půl hodiny. Urnu si poté převezme vdovec Josef Rychtář. Kam pak popel své manželky uloží, není zatím jasné.

Kdo se tedy ve skutečnosti obřadu zúčastní, kdo se s Ivetou přijde naposledy rozloučit? Přijede Ivetina rodina a její syn Artur? To zatím není známé!

Zdroj Blesk.cz

INFORMACE, FOTKY A EXKLUZIVNĚ TAKÉ ONLINE VIDEO PŘENOS Z POHŘBU IVETY BARTOŠOVÉ (†48) NA STYLE.IPRIMA.CZ!

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také