TopStar

14. srpna 2013 10:06

Poněkolikáté "těhotná" Jennifer Aniston prosí: Počkejte si!

Příklad, jak znovu vyvolat spekulace o těhotenství? Být slavná herečka po čtyřicítce, mít exmanžela, který je otcem multirodiny a vzít si na premiéru saténové šaty. Přesně jako Jennifer Aniston.

Před několika dny se herečka objevila v New Yorku na premiéře filmi We are Miller´s v saténové róbě obtahující (pravda), trochu nafouklé bříško. A už je potřeba oficiální vysvětlení: "Prostě jsem přibrala pár liber," uvedla zpěvačka jako odpověď na vlnu spekulací ohledně těhotenství, která se okamžitě vzdemula. Pokolikáté už? To nespočítáte!

Pár příkladů:

- V roce 2008 napsal magazín New Weekly, že je "Jen" určitě těhotná a proto se vrátila ke svému expříteli Johnovi Mayerovi, kterého pár dní předtím poslala k vodě, protože moc pil.- Časopis Star v prosinci 2011 uveřejnil titulku, na které vložil Jennifer do úst větu: "Jsem těhotná." A pochlubil se "zaručenou" informací, že herečka čeká dvojčata. Byla to jedna z největších blamáží.- Loni v srpnu se podle časopisu Star měla prořeknout matka herečky Nancy, že bude konečně babičkou. Zprávy znovu hovořily o dvojčatech, ale nedělo se nic. - Letos v lednu zaostřili paparazzi objektivy na Jennifer v plavkách v letovisku Cabo San Lucas. Mělo se jí rýsovat bříško, na které si často sahala. Další planý poplach... Totéž v bleděmodrém se opakovalo celé letošní jaro.

Jennifer obrovský tlak snáší navenek dobře. Příjemné to ale určitě není. Zvlášť, když je ustavičně srovnávána se zasloužilou matkou Angelinou Jolie, kvůli které ji manžel Brad Pitt opustil. S Justinem Therouxem vypadá sympatická "Jen" konečně šťastná. "Tak proč prostě všichni nepočkají, než jim tu radostnou zprávu sami řekneme?"

Mohlo by vás zajímat: Podobnému tlaku, kdy bude mít konečně dítě, čelila i vévodkyně Kate. Ta už má ale svoje miminko doma.

Přistihli jsme Brada Pitta, jak chystá svatbu:


Přečtěte si také