TopStar

21. července 2013 20:30

Dagmar Dandová

Týdenní svodka drbů ze života celebrit – Brad Pitt vyjednává ve Francii svatbu na klíč!

Prima style je hvězdám permanentně v patách, uplynulý týden nebyl výjimkou. Zastihli jsme Brada Pitta ve Francii s důležitým posláním, netrpělivou královnu Alžbětu i opilou skupino One Direction!

Zarostlý a obtloustlý Brad Pitt přiletěl minulou středu do Francie a myslel si trochu naivně, že si jeho zdejšího pobytu nebudou média příliš všímat. Pak se ale prosáklo, že vyjednával s několika svatebními agenty. Vypadá to, že Angelina přece jen bude nevěsta. I když oba partneři několikrát zmínili, že svatba pro ně není důležitá. A proč zrovna Francie? Už několik let tam „Brangelina“ (jak se dvojici přezdívá) vlastní rozsáhlý zámecký komplex.

Královna Alžběta už je ve věci pravnoučátka netrpělivá. Foto: isifa.com

Královna Alžběta už se pravnoučátka od Williama s Kate nemůže dočkat. Jak v nadsázce řekla, chystá se jako obvykle na dovolenou a nerada by měnila plány. Královské miminko si zatím ale dává načas – první termín byl už před týdnem. Alžběta vyhlíží pravnoučata rovnou dvě – těhotná je i její vnučka Zara, dcera princezny Anny a olympijská medailistka v parkuru.

Hra na holčičky nemá konce. Foto: isifa.com

Dohromady jim je 137 let. Přesto se herečka Joan Collinsová a modelka Jerry Hall v St.Tropez oblékly jako holčičky. Co na to říkáte?

Jsme jen přátelé, vysvětlují. Marně. Foto: isifa.com

Ne, opravdu spolu nechodíme, vehementně prohlašuje „Zoufalka“ Eva Longoria a čerstvě nezadaný George Clooney. „Jsme už dlouhá léta přátelé,“ nechala se slyšet Eva, která má novou známost. Přítele potkala při natáčení vlastní televizní seznamky.

Jako Hujerovi na výletě aneb Johnny Depp s rodinou. Foto: isifa.com

„Pirát“ Johnny Depp a jeho přítelkyně, modelka Amber Heard, tráví dovolenou harcováním po světě. Z Japonska se minulý týden přesunuli do Německa. Obě děti z Johnnyho svazku se zpěvačkou Vanessou Paradis – Lilly Rose a Jack – cestují s nimi.

Prince a Princess, syn krále popu Michaela Jacksona s přítelkyní. Foto: isifa.com

Šestnáctiletý Princ Jackson byl v Calabasas v Californii pokutován za rychlou jízdu. Zaplatil 250 dolarů pokutu. Nejspíš spěchal za svou přítelkyní, jak jinak než princeznou Princess Remi Alfalah (na snímku).

Opilé členy skupiny One Direction eskortovali do postelí bodyguardi. Foto: isifa.com

To jsou vzory! Idoly mládeže, chlapecká skupina One Direction, se notně upravily na večírku na jachtě. Do postele mládencům museli pomáhat pořadatelé.

Konečně úsměv ve tváři Demi Moore. Foto: isifa.com

Vypadá to, že herečka Demi Moore už se netrápí rozchodem s nevěrným Ashtonem Kutcherem. Jednu dobu byla na zhroucení a musela vyhledat odbornou pomoc. Teď ale září spokojeností, fotka byla pořízena před několika dny, když šla Demi z hodiny jógy. Také vyrazila se svou nejstarší dcerou Rumer na hudební festival. Rumer Ashtona upřímně nesnášela, když je pryč, hned si s maminkou lépe rozumí
Zpavák Jusitin Bieber má co vysvětlovat přítelkyni Seleně Gomez. Na hotel si v Philadelphii odvedl po bujarém večírku v klubu hned dvě dívky najednou.

-jad-


Přečtěte si také